Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek kiadják a szabit?

Szerintetek kiadják a szabit?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne, hogy nagyon úgy tűnik, hogy 1-2 héten belül kezdek dolgozni informatikai munkakörben pályakezdőként egy KFT-nél. Na most kellene nekem szabi erre a két időpontra:

jún.30.-júl.1. (csütörtök-péntek)

júl.7.-júl.8. (csütörtök-péntek)

Azért kéne a szabi, mert ezekre az időpontokra megvan már a jegyem nyári fesztiválokra és nem akarok semmiképp ezekről lemaradni.

Szerintetek elengednének? Volt már valaki ilyen helyzetben?

(Csak érdeklődésképp kérdem, mert hát még korántsem biztos, hogy összejön az állás sem...)


2011. ápr. 14. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

ez nagyon függ az állástól. hogy mennyire csapatmunka, mennyire önálló.hogy mennyi szabadságot akar hagyni neked a főnök az elején.

először kérdezz olyat aki már régebben ott dolgozik és csak aztán a főnököt.

kiakadhat, ha szabival akarsz kezdeni.

(és ha úhy látod,akkor inkább dobd ki a jegyet egy állás többet ér)

2011. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Persze, hát én sem úgy gondoltam, hogy első nap bemegyek szabit kérni! :D

Kidobni biztos nem fogom úgy sem a jegyet, inkább eladom! xD

Valakinek még esetleg vannak tapasztalatai, véleményei, stb.?

2011. ápr. 14. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Mivel ahány KFT annyi jellemű vezető / tulaj, így ez abszolút coinflip.


Ha fiatalos / laza a vezető akkor elenged. Ha vaskalapos akkor ha peched van még ki is vág, ha próbaidő nem járt le...

2011. ápr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!