Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gazdaságinformatikával mik a...

Gazdaságinformatikával mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet elhelyezkedni, mennyi a fizetés vidéken vagy Pesten, és tudom, hogy mindezek sokban függnek attól, hogy milyen szakember vagy, milyen irányba érdeklődsz, de azért ha valaki írna, hogy mit lehet ilyen diplomával kezdeni, milyen típusú munkát(olvastam pl SAP-ról, ami nem nagyon tudom mi), azt megköszönném:).
2011. ápr. 12. 20:14
 1/1 anonim válasza:

nekem is olyan végzettségem van,és infóból is érettségiztem.Nekem azt mondták amikor sulit kellett választanom,hogy az infó mindenhova kell,és lesz munkám utána.Egy nagy francokat!!

Igaz én faluban lakok,és mellettünk is csak egy kisebb város van,de semmi lehetőség.Pesten biztosan jobban el fogsz tudni helyezkedni remélhetőleg,de máshol nem hiszem,csak nagy szerencsével.

2011. ápr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!