Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tehetek, ha ki szeretnék...

Mit tehetek, ha ki szeretnék jutni Németországba?

Figyelt kérdés
Évek óta hiába próbálkozom (már Ausztriával is beérném), nem sikerül.A nyelvet nem annyira beszélem, de ott megtanulnám, eleinte az sem baj, ha mosogatok v takaritok.Van tippetek?? Irodán keresztül? (Bébiszitterből kinöttem, 26 elmúltam)
2009. márc. 2. 14:09
 1/4 anonim válasza:
Először is tanuld meg a nyelved! Ám meg bébiszitterkedésből mért nőttél volna ki? És szerintem egyénileg menj ki! Ha van a családba olyan ember akinek van kamionja az mégjobb mert arra lehet csomagot tenni
2009. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A 26 éves kor babysitterkedésnél az USA-ban számít, ugyanis velük van olyan megegyezés, hogy 26 éves korig lehet menni hivatalosan.

Németország EU tagállam, tehát mehetsz nyugodtan babysitternek is. Ahhoz azért nem ártana tudni a nyelvet, meg más egyébhez sem. Ne arra várj, hogy majd kikerülsz és ott megtanulod. Sokkal jobb eséllyel indulsz bármiben ha már tudod a nyelvet társalgási szinten.

Vannak közvetítő irodák, de előtte mindenképpen tájkozódj, hogy nem vernek-e át, van egy csomó fórum ahol olyenekről dumálnak.

2009. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi:) amugy 26 is elmúltam..
2009. márc. 6. 08:19
 4/4 anonim válasza:

Hello!En 2eve elek kulfoldon(Hollandiaban),de nyelvtudas nelkul en semmi fele keppen sem ajanlom,hogy neki indulj!!

Es a valasztott orszagod(Ausztria,Nemet)ahova menni szeretnel,munka vallaloi engedely nelkul nem fog menni!MIndket orszag hiaba az UNIO,keri!!

Eloszor is ezeket kell elintezned ha egyeni uton akarsz munkat vallalni!Ha viszont keresel valami kozvetitot,akkor igaz kevesebb lesz a penzed,de segit(vagy talan)el is inetzi minden ilyen jellegu papirodat!!

Sok sikert kivanok,es mielobbi munkat!Udv:)

2009. ápr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!