Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak? Teljesen...

Mit csináljak? Teljesen kétségbe vagyok esve

Figyelt kérdés

Biztonsági cégnél dolgozok 8 órában már 7 hónapja. Minimálbérre vagyok bejelentve, de azért borítékba is kapok valamennyit.

Havi fix fizetésem van, ha 160 órát dolgozok akkor is 105 000ftot kapok és ha többet akkor is (márciusban 3 nappal többet melóztam, volt a 15.e fizetett ünnep és egy szabis napom is) és erre is csak ugyan annyi pénzt kaptam.

Felhozzam a főnöknek, hogy ez így nem jó. Nem fizetik ki a plusszt? Vagy inkább maradjak kussban és örüljek h dolgozhatok?


24L


2011. ápr. 11. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mondhatjuk meg, hogy mit csinálj. Senkisem dönthet az életedről helyetted. Legfeljebb javaslatot tehetünk. Leírom az enyémet.


Abból a kevés idődből, amid marad, építs másik jövedelemlábat magadnak. Amikor ilyen dilemma elé kerülsz, mint a mostani, ne legyél kiszolgáltatva. A legjobb, amit tehetsz, hogy keresel egy MLM céget jó oktatási és mentor programmal. Elsősorban a N21-et tudom ajánlani.

2011. ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden viszonyítás kérdése. Sajnos Magyarországon istenesnek számít, ha komolyabb képesítés nélkül kézhez kapsz százezret, ráadásul tényleg csak napi 8 órát dolgozol. Az az egy-két nap túlórázás nem a világ. Ahol én vagyok, ott a fizikai dolgozók ténylegesen csak a minimálbért kapják meg, és szinte minden nap tizenkétóráznak, legtöbbször hétvégén is dolgoztatják őket. Túlórafizetésre meg természetesen "nincs pénz". Ilyenkor áldom az eget, hogy egyetemet végeztem. Fiatal vagy még, tanulj, hogy ne legyél másoknak ennyire kiszolgáltatva!
2011. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Egyértelmű a helyzet. Keress egy másik állást,nem kell elmenni csak keresgélni, elmész pár állásinterjúra stb, és ha valahol kellesz, akkor nyugodt szívvel tudod felhozni a főnök előtt azt, hogy hol a többi lóvé, de ha nincs más, akkor pedig azért egyértelmű, hogy a nagyobb kutya ugat sajnos. Sajnos több tanácsot nem tudok adni, mert nekem nincs főnököm.
2011. ápr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

keresgélj,hátha találsz titokban egy jobb állást.

amúgy én is haonló szituban vagyok.

szintén biztosnági cég, havi 240(!) óra, amit utalással kapok az 70.000 ft plusz az apró, amit kézhez,jobb esetben 25.000 ft. ezt add össze. és semmi utazási támogatás, étkezési jegy,stb.

2011. ápr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!