Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » WAM Holding kft-ről mit lehet...

WAM Holding kft-ről mit lehet tudni?

Figyelt kérdés
Otthoni összeszereléses munkát hirdetnek, de nem tudom meglehet-e bízni bennük.
2011. ápr. 11. 14:40
 1/3 anonim válasza:
Én már utánuk néztem, állítólag becsapás. Nálunk egy helyi újságban hírdetik magukat, hogy fajátékok összeszerelésére keresnek otthoni munkára embereket. Állítólag először csak 990 Ft-ot kérnek a további tájékoztatásért, utána meg 19.000 Ft-ot anyagköltségre, és a végén a sok macera után nem veszik vissza az összeszerelt dolgokat. Ennyit tudtam meg róluk, de nézz utána te is!
2011. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mikó Mária válasza:

Szia!

Én azt tanácsolom neked,hogy ne bíz bennük!

Engem sajnos sikerült átverniük,mert nem néztem utánuk rendesen!

Egy nagy átverés az egész!

Üdv.Marcsi

2012. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Éva0201 válasza:
Mindenkinek üzenném még mielőtt bedől. Ez is és a Silvernet hungary Kft is végelszámolás alatt áll. De aki munkát keres ajánlom bármilyen cég leellenőrzését az e-cégjegyzékben. Ingyenes, és a tárolt cégkivonatból mindent meg lehet tudni. Pénzügyi vállalkozások hitelkínálata előtt is ajánlanám, mert én is majdnem vettem fel kölcsönt de szerencsémre megnéztem, hogy milyen cég ez. Egyszóval bákit, bármikor le lehet ellenőrizni.
2012. okt. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!