Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meló+levelező hogyan?

Meló+levelező hogyan?

Figyelt kérdés
Az isi és a és munka mennyire összeegyeztethető egymással? Kell jelezni előre hogy ilyen képzésre járok?Nem zavaró nagyon ha azt mondom hogy bocs szombatonként nem tudok jönni mert isi van? Vagy hétköznap vizsgák?Hátrányba kerülhetek ezzel?
2011. ápr. 9. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A munka jellegétől és a főnöktől függ. Nyilván hátrányt jelent olyan szempontból, hogy nem tudsz bármikor rendelkezésre állni. De érdemes előre megbeszélni ezt, olyan helyen, ahonnan nem akarnak elengedni vizsgázni, inkább ne is dolgozz :)
2011. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én most februárban kezdtem el dolgozni is, meg egyetemre is járni, eddig nem volt probléma, hétfőtöl-péntekig munka, szombaton suli...

Vizsgaidőszakban nem tudom, hogy lesz, de elvileg a munkaadó köteles 4nap fizetetlen szabadságot adni minden vizsgára. A felkészülés miatt.

Szerintem még interjún nem feltétlenül kell előhozakodni az iskolával, kivéve, ha ez a munka szempontjából fontos. Vszont előbb-utóbb úgyis meg kell mondani...A baj inkább azzal van, hogy sok egyetemen-főiskolán nem csak szombatonkánt vannak az előadások...ezeket előre meg kell nézni jelentkezéskor, hogy hova érdemes menni, melyik időbeosztás lesz neked jó.

2011. ápr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan munkát válassz, ahol a saját főnököd lehetsz és akkor nincs probléma.
2011. ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!