Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes olyan állást megpályáz...

Érdemes olyan állást megpályázni, ahol elvárás a 2 év tapasztalat, de nekem semmi nincs, mert most végeztem? A többi elvárással viszont maximálisan rendelkezem.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy állásbörzén egy karriertanácsadó azt tanácsolta, hogy ha az elvárásoknak 75%-ban megfelelek, akkor nyugodtan jelentkezzek az állásra.
2011. ápr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érdemes!

1. veszteni nem vesztesz semmit azzal hogy elküldöd az önéletrajod.

2. én holnap pont olyan helyre megyek próba napra, a honnan a legkevésbé számítottam vissza hívásra.

A hirdetésben 2-5 év munka tapasztalatot kér, na nekem semmi tapasztalatom sincs, de elküldtem az önéletrajzom nem vesztek semmi alapon.

Már másnap hívtak hogy menyek be próba napra, és meglátják mennyire vagyok tanulékony.Azt mondták ha úgy látják hogy könnyen belejövök a munkába, akkor maradhatok.

Nem kamuztam az önéletrajzomban, és telefonon is mondtam hogy még nincs semmi tapasztalatom.


Szóval hajrá!!

2011. ápr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én ilyenkor oda szoktam írni megjegyzésként az önéletrajzom végére hogy : bár a megfelelő képzéssel/tapasztalattal nem rendelkezek,de rugalmas vagyok és gyorsan tanulok.
2011. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs veszteni valód. Én is jártam úgy, mint 17,13-as félig, mert telefonon is lebeszéltük, hogy nincs gyakorlatom, behívtak és a fejemhez vágták, hogy ezt sem csináltam, azt sem csináltam stb. El is ment a kedvem attól a hivatástól, annyira szíven ütött, mert nagyon szerettem volna. Ha mindenkit így fogadnának csak pályakezdők lennének örökké, hol tanulja meg az ember igazán, ha nem egy munkahelyen.
2011. ápr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs veszteni valód, de ha szigorúan veszik a 2 évet akkor már az első körben az önéletrajzod alapján kiejtenek, főleg ha van másik akinek megvan az elvárt tapasztalata. Ha meg nem probléma, akkor el hívnak az első interjúra az meg már csak rajtad múlik!
2011. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetesen küldd el, nincs veszteni valód.
2011. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!