Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkák vannak amik B...

Milyen munkák vannak amik B kategóriás jogosítvánnyal végezhetőek?

Figyelt kérdés

Olyan munkák érdekelnének amiket vezetéssel tudok elvégezni.(B kategóriás jogosítvánnyal)

Ha tudsz róla valamit kérlek írd le azt is.

Kérek mindenkit csak normális választ adjon.


2011. ápr. 4. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
ilyen nincs.
2011. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De van. Egyet én is tudok(pizzafutár).
2011. ápr. 4. 21:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Esetleg ilyen üzletkötő állások vannak még.
2011. ápr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Futárcégeknél gépkocsivezető. 3,5 tonna alatti mikrobuszt vezethetsz B kategóriás jogsival.
2011. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Először nekem is a pizzafutár ugrott be. Aztán az üzletkötő, területi értékesítő.

Esetleg költöztető cégek, áruszállítók, ebéd kiszállítók.

A taxizáshoz azt hiszem külön tanfolyam kell, de B kat. az alapja.

2011. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Belföldi árufuvarozó, ez szerintem a legjobb. Városok között mész, nagyrészt pályán. Pizzafutárnál a városban rohadsz, te fizeted a benyát, saját kocsidat nyírod..

3 haverom nyomja futár cégeknél. Egyik nagyobbbál 100, a másik kettő maszeknál, 100, 140 nettot kapnak. De nem nagyon van felvétel mostanában.

2011. ápr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Futárcégekhez, belföldi árufuvarozóhoz, taxihoz nem kell semmilyen külön papír? Tehát megvan a B kat. jogsim akár jelentkezhetek is bármelyikre?
2011. ápr. 6. 15:06
 8/10 A kérdező kommentje:

Mármint olvastam a taxizást írtad, hogy azt hiszed külön kell vmi, de mi?


Mit értesz üzletkötő alatt(Zepter, Tupperware meg ilyenek?)Mit kellene csinálni?

Mit értesz területi értékesítő alatt? Mit kellene csinálni?

2011. ápr. 6. 15:10
 9/10 A kérdező kommentje:
Utána néztem a taxizásnak, külön taxivezetői tanfolyamot kell elvégezni, annyira nemhiszem, hogy megérné. Mennyit kereshet egy taxis?
2011. ápr. 6. 15:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Megpróbálom kicsit kifejteni, amiket írtam, de a fent felsorolt munkák között egyiket sem végzem, tehát amiket leírok nem 100%, saját tudásom alapján próbálok segíteni.


taxizásról egy cikk

[link]

A vizsga kb 50ezerből jön ki szerintem.


Futárcégekhez, belföldi árufuvarozóhoz elég a B kat, ha a cégnek van valami külön követelménye, azt úgyis leírják az álláshirdetésben.


Üzletkötőnél gyakran kell más végzettség, de elég lehet egy jogsi, meg persze jó kommunikációs készség. Esetleg majd ők elküldenek valami tanfolyamra, ami pár hét alatt megvan.

Hozzátartozik a Zepter és társai, de vannak olyanok, ahol fix bérért kell egy adott terméket ismertetni.

[link]


A területi értékesítő is hasonló, ők nem a fogyasztókkal, hanem a boltokkal tartják a kapcsolatot.

Erről itt olvashatsz néhány dolgot.

[link]


Remélem hasznát veszed a leírtaknak.

2011. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!