Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbavásároltál már?

Próbavásároltál már?

Figyelt kérdés

Nemrég ráakadtam egy ilyen oldalra,regisztráltam,hátha...


De első alkalommal ahogy jelentkeztem,a feladat egy extradrága ruhákat áruló üzlet lett volna, ahol vennem kell ruhát a végén,amit majd ha megvolt az összes próbavásárló (ami kb 2 héttel később a vásárlásomtól van),akkor visszavihetem,és visszakapom az árát.

A próbavásárlásért,értékelésért pedig beruttó 1500 forintot kaptam volna,amiből ugye adó,egyéb...


Nemet mondtam


Van akinek bejött?


2011. ápr. 4. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
És már a ruhát is neked kell az elején kifizetni? Tehát gyakorlatilag mínusszal indulsz. És ki garantálja, hogy visszaadják a pénzt?
2011. ápr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pontos feladat az lett volna,hogy bemgyek a megadott üzletbe,nézelődök,megkérdezem mit ajánl,valaminek meg kell tetszenie,meg kell kérdezni hogy szerinte (eladó) hogy áll,majd ha tetszik megvenni,ha nem,akkor másikat keresni,és azt megvenni,készpénzzel fizetni,blokkot beszkennelve elküldeni emailben,és egy értékelő lapot is kitölteni.

Kb 2 hét múlva vihetném vissz a megvett ruhát,amit állitólag visszavesznek,és kp-t kapok a kezembe,nem levásárolhatom (magamtól nem vennék 20ezerért egy felsőt,mikor megveszem 2ezerért is)


A munkáért kapott 1500 forintot pedig elutalják nekem,én meg majd adózok belőle

2011. ápr. 4. 13:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Aha, közben megnéztem a honlapjukat is.


Nem csinálnám.

2011. ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

én sem fogom,nem éri meg...1x nem adják vissza a vásárolt termék árát mikor vinném vissza,már buktam vele...


csak mondom hátha van akinek bejött,és mesél

2011. ápr. 4. 13:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez nem próbavásárlás...

A próbavásárláshoz a tesztelő cég adja a pénzt és nem te, aki vásárolsz.

ez amit írsz, tuti kamu.. A második vásárlásnál pedig majd kérik, hogy küldd el nekik az árut (persze utána nem kapod vissza!), na meg 1500ft-ot kapsz, mert ellöltesz több 10ezer ft-ot, ez felettébb gyanús!

2011. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem kamu, és fizetnek is, kb 900-1000 Ft-od megvan egy sima próbavásárlásból egy órai munkával, elég jó órabér


sok különböző vásárlás van, van ahol ennél jóval többet adnak vagy pl vásárlási utalványt...a próbavásárlás amire jelentkezel, annak a forgatókönyve le van írva a cég honlapján


pl phantomshopping.hu

2011. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

igen,pont a phantomshopping ez...


hát nemtudom,nekem nem tűnik tisztának hogy vegyek meg mindenféle nem kellő dolgot saját pénzből,amit majd egyszer visszavihetek...

2011. ápr. 4. 21:25
 8/10 anonim ***** válasza:

És ha visszaviszed két hét múlva a húszezres felsőt, és ők azt mondják, hogy jééé, itt egy szakadás, nem rendeltetésszerűen használtad, nem adják vissza a pénzt?


Nem merném.

2011. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

de visszaadják a pénzt, mert nem használod a terméket


a lényeg, hogy a blokkal bizonyítod, hogy ott jártál és megcsináltad a feladatot, ha pl tescoba mész, akkor veszel olyan cuccot, ami neked kell...minden olyan esetben, amikor speciálisan meghatározzák, hogy mit kell vegyél, akkor utólag vissza kell vinni a terméket...én így sose vásároltam, de ha jól rémlik ilyenkor megadják az üzletvezető nevét és az illető visszaadja a pénzed

2011. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

én úgy döntöttem nem merem


alapból egy kisállatkereskedésbe jelentkeztem,ott ugyis van vennivalóm


erre pláza,és 15 ezres ruhát kellene vennem...


nincs jó tapasztalatom azzal hogy mit vesznek vissza,ennyit nem ér az az 1500-adó forint

2011. ápr. 4. 21:52

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!