Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kamionos sofőrként ki mennyit...

Kamionos sofőrként ki mennyit keres, melyik cégnél, mennyit van otthon?

Figyelt kérdés
/Otthonlét:/(Mondjuk 1 hónapba vagy hogy szokott lenni 2 hetente 1hét vagy nemtudom..)
2011. ápr. 2. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezerféleképp alakulhat, de jól sehogy :D

Faterom kamionozik már legalább 20 éve.

Dolgozott külföldi és itthoni cégeknél is, jelenleg azt hiszem, egy hollandiai cég alkalmazottja. Nagyjából 300 ezer Ft-ot keres, de rohadt sokat robotol érte, nincs megállás, állandóan kialvatlan, és semmi élete sincs. Boltba eljutni pl. heti egyszer örül, ha sikerül.

Azt még így hozzátenném, hogy fiatalon buli, már akinek buli, de 5 évnél többre szerintem ne tervezz.

Amióta ott dolgozik, azóta sűrűn van itthon - 5 hetente majdnem egy hetet. Előtte sokkal ritkábban láttuk.

Dolgozott már egy spanyol cégnél 700 ezerért is, de akkor 9 hónapra kiment, megállás nélkül gürizett, majd 3 hónapra hazajött. Kb. az utolsó két hétben tért magához, addig élőhalott volt. És akkor már indulhatott is újra dolgozni :S Ha nem lettünk volna olyan nagy szarban anyagilag, akkor tuti inkább a Dunába vetette volna magát, minthogy ezt bevállalja.

Aztán bevállalt még egy ilyen évet annál a cégnél, de akkor kivitt magával egy rokont is, és felváltva vezettek. Ennek ellenére a 9 hó letelte után mindketten kiszipolyozva tértek haza.

Szóóóval, én nem tudom, megéri-e, de nem azt kérded, hogy ezt döntsük el :)

2011. ápr. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utána kérdeztem ezt mondta mindenki, amit te is leírtál(köszönöm a válaszodat) és ezáltal letettem róla.
2011. ápr. 4. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennek örülök :) Ha mégis úgy hozná az élet, hogy elgondolkodsz rajta, akkor írj nyugodtan privátot, szerintem minden oldalról tudok hasznos tapasztalatot mondani.
2011. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm :)
2011. ápr. 6. 15:03
 5/5 anonim válasza:
5kg, Hödlmayr, 2 hetente (néha 3) hétvégére.
2012. jan. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!