Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha "van" diplomám de nyelvvizs...

Ha "van" diplomám de nyelvvizsgám nincs, attól még felvehetnek dolgozni a képzettségemnek megfelelően?

Figyelt kérdés
EGyenlőre csak érdelődöm és kíváncsi vagyok hogy másoknak milyen tapasztalatiak vannak. Az a helyezet, hogy nem hiszem hogy ezen az éven megszerzem a nyelvvizsgát meg igazából félek is tőle :( Pénzem meg nincs 60-80 ezer ft hogy ha jól megy esetleg ennyiből megússzam. Év végén pedig már államvizsga. Aki hasonló helyzetben volt mint most én, szóval a diplomája megvan, csak nem adják ki mert hiányzik a nyelvvizsga azok hogy tudtak elhelyezkedni, hol, és milyen fizetésért?
2011. ápr. 1. 18:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen erre gondolok, hogy felvesznek-e úgy dolgozni hogy nincs meg a diplomám. Nem szeretnék eladóként dolgozni. A nyelvvizsga pedig nagyon para :S Még én nem voltam, de egyáltalán nem érzem úgy hogy én átmennék. És minden ismerősömet ilyen 57,58,59 ponttal buktatták meg, holott már 60 ponttól meglenne :( esküszöm direkt csinálják, csak fizessen az ember :(
2011. ápr. 1. 19:00
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
Diplomapótlék szerintem nincsen.
2011. ápr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó voltam.


Elírtam, nem nyelvvizsgáztam februárban, hanem államvizsgáztam:)

2011. ápr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami nagyon hiányszakon végezél vagy van ismerősöd akkor persze, ha ez nincs akkor azért elég nehéz lesz én inkább azt javaslom nyelvvizsgázz le (év végéig simán meg lehet csinálni ha nem teljesen nulláról kezded).

mert ha jelentkeznek egy állásra 100-an 150-en (nálunk kb. ennyien szoktak kezdő pozícióra) akkor tuti nem hívnak be olyan embert interjúra akinek nincs diplomája.

2011. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!