Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkalehetőség van...

Milyen munkalehetőség van Szlovákiában vagy Ausztriában? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Lassan odakerülök, hogy munkát kell vállalnom, de nem tudom milyen téren menjek tovább. Érettségim lesz csak konkrétan végzettségem nem. Mivel külföldön azt beszélik jobban lehet keresni rákérdezek ki mit tud. Valami olyasmi válasz lenne jó, hogy Ausztria- benzinkutas 150.000Ft vagy x euro. Ez csak pl volt :) B kat. jogosítványom van. Számítógépekhez értek. Németet és angolt megértem szinten beszélek, szóval nem perfekt, de értem a lényeget és válaszolni is tudok. Normális válaszokat légyszíves mindenkitől. Előre is köszike
2011. ápr. 1. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szlovakiaban mit akarsz? meg csorobbak mint a magyarok
2011. ápr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a németre rágyúrsz akkor Ausztriában van esélyed. Elég sokat járok ki, szinte mindig találkozok kint dolgozó magyarokkal. Parndorfban pont egy magyar benzinkutassal beszélgettem. Rákérdeztem mennyit keres, de csak annyit mondott, hogy "nem panaszkodom".. 1500 Eurora tippelném, mert a mosogatók kapnak 1200 körül.
2011. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

google.com- a barátod. )

Kb kismillió lehetőség van fent a neten részletekkel.

2011. ápr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!