Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » H bírjam ki? Mire gondoljak?

Szilvia33333 kérdése:

H bírjam ki? Mire gondoljak?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, ez az első munkahelyem, a Spárba vagyok eladó. egy hete dolgozok ott, de egy ember kivételével mindenki olyan durva bunkó velem szembe. Lehet h nekik ez a természetes beszédstílusuk, de ma délutánra is kell mennem és már előre gombóc van a torkomba h mi fog ott velem történni. Még most mindig van mellettem valaki aki betanít de olyan nehéznek találom mintha én nem lennék rá képes h ezt végigcsináljam. Mire gondoljak amikor úgy érzem h ez már sok és h bírjam ki?
2011. ápr. 1. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Arra,hogy ők is voltak kezdők,ők nekik sem volt a kisujjukban az elején hogy mit kell csinálni.Amúgy meg ha valaki már sértően bunkó,azt miért nem kérdezed meg szép nyugodt hangon,hogy mégis mi a baja veled??
2011. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A munkára koncentrálj, ne rájuk, ha valamelyik bunkó, képzeld azt, hogy épp lehúzod őt..a WC-ben:)

Valószínű számukra is megterhelő ez a munka, stresszesek , türelmetlenek, fásultak és ezért bunkók.Meg egyébként manapság úgy látom, a bunkóság lett sajnos a divat.

2011. ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nehezen, de muszáj!Máshol sem jobb a helyzet.


Viszont ne haragudj az offért, de hagy kérdezzem meg hogy van szakképzettséged van, vagy betanítanak.

Csak azért kérdem mert gondolkozok rajta hogy a helyi spárban megkérdezem hogy nincs-e felvétel, de nincs szakképesítésem, nem tudom így van-e értelme megkérdezni.

2011. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

: ma 17:31-nek

Bocs,hogy reagálok a kérdésedre,de mit veszítesz ha megkérdezed?

Legfeljebb azt mondják,hogy "sajnáljuk,de szakképzettség kell"

De elmondhatod,hogy te megpróbáltad..Az is lehet,hogy éppen te leszel a jó nekik,és felvesznek..Szóval mit veszítesz??

Kérdezőnek..

Ne foglalkozz velük,,HA nem reagálsz egy idő után unalmassá válsz és abba hagyják a szívatást..

2011. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Végül is nem veszítek semmit. :)

Bár már kicsit unom a vissza utasítást.. :(

Na mind1 megpróbálom.

Köszönöm

2011. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!