Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen eséllyel lehet bekerüln...

Milyen eséllyel lehet bekerülni a Tescoba?

Figyelt kérdés

Érettségim nincs, csak 10. osztály.

Pultos munkatapasztalatom van.

Képet nem tudtam csatolni, mert valamiért nem engedte a gép.

80-100 ezret jelöltem meg fizu igénynek.


Ma adtam le a jelentkezést.

Van esély bekerülni?


2011. márc. 29. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de a Tescoban ennyit még bruttóban sem fizetnek, nemhogy nettóban.
2011. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
60-70 netto van tescoba kb.. :(
2011. márc. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt nem bánom hogy nem kapok annyit, több mint a semmi.

De azért mert a 80-100at jelöltem meg, már fel sem vesznek?

2011. márc. 29. 19:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Naná, hogy nem, helyből kuka, mivel nem felelsz meg az "ideális dolgozó" kritériumnak.


Helyből életbe lép az a feltételezés, hogy aki 100 nettót jelöl meg fizetésigénynek és csak 70-et kap az a 30-at megpróbálja majd kilopni az áruházból. A tescoba nyugodt birkákat keresnek.

2011. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na akkor ezt jól elszúrtam. :(

Nem tudtam hogy menyit keres egy tescos dolgozó, igazából engem nem is érdekel, csak kapjak valamit.

De az a 60-80 olyan "ha ezt jelölöd meg, igénytelen vagy" kategóriának tűnt.

A 80-100 meg " jól van, igényed van azt vagy megkapod, vagy faragunk belőle, ha jó maradsz, ha nem jön más.." kategória.

A többit meg már sokalltam..400.000 felett, haha vicces :)

Igazából sosem értettem ez a fizu igény megjelölést, úgy is annyit kapok, amennyit adnak, nem annyit amenyit igénylek.

naná hogy hali fél misit igénylek, de hát azt úgy sem kapom meg..

Na mind1 azért még egy hetet reménykedek, elvégre csak ma jelentkeztem.

Amúgy ha nem kellek arról is kapok értesítést?

2011. márc. 29. 20:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakképzettség nélkül ilyen árufeltöltős meg hasonló munkahelyeken mindenhol 60-at fogsz kb készhez kapni, egy haverom pincér egy jó kávézóban a városközpontban(200 ezres városban), 61 ezret kap nettó.
2011. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem minden esetben kap az ember értesítést, hogy nem nyert felvételt. Sőt, az a ritka, hogy kap.


Lesz majd olyan, hogy beadod a pályázatod egy olyan álláshirdetésre, amely elvárásainak minden szempontból megfelelsz, de aztán be sem hivnak interjúra sem, aztán jobb esetben kapsz egy levelet, hogy "Sajnálatal értesítem, hogy az önéletrajzok értékelése során, ön nem került be a következő fordulóra" Ugyanakkor még az elsőre sem hivtak be.


De inkább az szokott lenni, hogy nem is válaszolnak semmit.


Szemét egy világban élünk, a rendszer úgy rossz ahogy van. A politikusoknak fogalmuk sincs arról, min mennek keresztül az emberek, és úgy hozzák meg a törvényeiket, hogy közben messze el vannak rugszkodva a realitástól.


Egy jól megtermett meteorit kéne ide, én már itt tartok. Világvége-fan lettem.

2011. márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom sajnos hogy nem szokás vissza jelezni, de gondoltam hátha innen azért szokás.Azért még vannak akik vissza jeleznek, pl meki, deichman.
2011. márc. 30. 11:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!