Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik valaki McCaféban?...

Dolgozik valaki McCaféban? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az egyetem mellett szeretnék munkát vállalni és a McCafé tűnik a legbiztosabb,legrugalmasabb munkahelynek. (szórólapozásra nem lehet alapozni,krumplit meg nem akarok sütögetni)

Esetleg van,aki ott dolgozik?Megosztanátok a tapasztalatotokat?


2011. márc. 27. 13:26
 1/2 anonim válasza:
Annak idején én is azért mentem a mekibe, hogy tudjak tanulni, és vizsgákra járni. Ott be vagy jelentve, a beosztás rugalmas a sok kolléga miatt, betartanak minden törvényt, tovább képeznek ha Te is meg ők is..,a fizudat pontosan megkapod. Cserébe multi hülyévé kell válnod, úsznod az árral,semmi önálló ötlet és akkor egész jól el lehet lenni.A beledet nem tapossák ki, és nem vernek át.De gazdag nem leszel.
2011. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! De azért a McCafé kicsit más,mint a sima Meki,ott dolgoztam 3 napot..:D


Viszont szerintem te is tudod,hogy egyetem mellett nem lehet gazdaggá válni,nem is ez a cél. Csak a helyzet az,hogy a havi 8ezer (!) forint ösztöndíjamból éhen is halhatnék kb,22 évesen meg ciki a szüleimből élni,a gyakorlat miatt normális munkahelyre viszont nincs lehetőség...

2011. márc. 29. 07:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!