Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen intőjelek vannak, hogy...

Milyen intőjelek vannak, hogy MLM, ügynöki stb. munkáról van szó?

Figyelt kérdés

Sokan panaszkodnak, hogy odament és kiderült, hogy milyen munka is az, pedig máshogy festették le előtte. Hogyan lehet ezt a hirdetéseknél, telefonbeszélgetéseknél kiszúrni?

Én annyit tudok, ha sok embert hívnak egyszerre, akkor biztos ügynökösködés. De hát azt nem mindig lehet megtudni előre, hogy nem engem hívtak egyedül. Egyéb jelek?


2011. márc. 23. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha rákérdezel, hogy mégis milyen munka ez, mit kéne csinálni és már terelnek: EZ ANNYIRA ÖSSZETETT ÉS SOKRÉTŰ HOGY ÍGY NEM TUDOM ELMONDANI CSAK SZEMÉLYESEN...

Kva anyjukat :)

2011. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Az olyan típusú munkák amiket úgy hirdetnek, hogy szeretne akár havi 200000 ft-ot keresni?

Szeretne rugalmas időbeosztást?

Agilis jó kommunikációs munkatársakat keresünk!

A cég nevét soha nem adják meg! stb

Ha mindegyik stimmel akkor nagyon valószínű hogy ügynöki munka

2011. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!