Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jól fizetett beosztott vagy...

Jól fizetett beosztott vagy normál béres vezető?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy a kérdés kissé nonszensz..hiszen egy vezetőnek többet kellene keresni, de jelenleg 2 munkaajánlatom van.

Normál beosztott,havi 150-200ezer ftos netto fizu, VAGY vezető beosztás havi 120ezer ft-os netto fizuért.

Tehát ki mit választana?

Egy porszem több pénzért, vagy egy fontosabb központi személyiség kevesebb pénzért?

A vezetői gyakorlat később jól jöhet,de a pénz is fontos..

24/L


2011. márc. 22. 22:47
 1/3 Tom Benko ***** válasza:
Szerintem rossz topikba írtad...
2011. márc. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Bármelyiket is választod amelyik állást nem szeretnéd szívesen elvállalnám helyetted :) 21/l

A beosztotti állást ha jól csinálod léphetsz feljebb is, nem? Ha erre van esély akkor az lehet jobb lenne. Vagy mennyire biztos állás egyik vagy másik? Ha nagyon nem tudsz dönteni, akkor válaszd azt amelyik jobban tetszene.

Én bármit elvállalnék csak lenne munkám :(

2011. márc. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Több pénz, kevesebb felelősség (ami nem feltétlen jó, de ez kevesebb felelősségre vonási lehetőséggel is jár) így szerintem az alkalmazott jobb, de a munkától is függ, melyikhez lenne több motivációd például...
2011. márc. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!