Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy idős ember, nyugdíjkiegész...

Egy idős ember, nyugdíjkiegészítés mellett hol tud (na) dolgozni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, már nem fiatal emberről van szó, hanem akár 70-75 éves emberről.

Lehet találni olyan munkát, amit el is tud végezni, teszem azt egy portás állás, egy recepció, persze nem szállodában, de egy kórházban vagy hasonló, színházban ruhatáros.

Vagy ezek olyan helyek, amikre protekci nélkül lehetetlen bejutni, ha valaki tudna valami ötletet tanácsot azt megköszönném.


2011. márc. 22. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mihez ért az illető? A szakmájában nem tudna dolgozni?

Nagymamám például rendszeresen visszajár besegíteni a régi munkahelyére, mert elismerik a tudását és tapasztalatát és igénylik a segítségét.

2011. márc. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem is nagymamámról van szó,74 éves, és nézegettem neki a neten, de amik fent vannak, azokat már nem tudja elvégezni.

Évekig újságos volt, kis bódéban, azóta már egy sincs, a mai újságárusoknál már cigitől elkezdve kajáig mindent lehet kapni, nem csak újságot.Meghát oda amúgy sem kellenek idősek.

de egy ruhatárosnak,portásnak csak eltudna üldögélni.

2011. márc. 22. 10:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben szerintem az a legjobb, ha utánajártok, és elmentek személyesen a színházba, kórházba, hátha.
2011. márc. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha már kórházról is szó van, esetleg lehetne liftkezelő.

(A Szfvári kórházban pl. hasonló korú nők a liftkezelők.)

Csak egy ötlet volt.

2011. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, erre nem is gondoltam, utánajárok, hátha.

Köszi :)

2011. márc. 22. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!