Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet keresni avonozás...

Mennyit lehet keresni avonozással?

Figyelt kérdés
Csinálta már valaki?Konkrétan mi a feladat,és mennyit lehet vele keresni?
2009. febr. 23. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam, igaz már 10 évvel ezelőtt. Túl sok munkát nem fektettem bele, havonta pár ezer forintot kerestem vele, de azt rögtön el is vásároltam a termékekből.Katalógusból kell a kozmetikai termékeket árulni, szerintem ha rátermett vagy, mindeképp érdemes megpróbálni, minél többet jársz utána, annál többet kereshetsz vele.
2009. febr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Én konkrétan nem foglalkoztam ezzel, de a barátnőm több évig. Pár éve hagyta abba, nagyon kevés haszna volt belőle. Az a gond, hogy nagyon nagy a választék a kozmetikumokból, ráadásul sokan szeretnek nézelődni boltban, így még ha a 90-es években ment is a dolog, de most igen nehéz ebből pénzt keresni. Javaslom, hogy foglalkozz valami új, kevésbé ismert dologgal, szívesen adok ötletet.
2009. febr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Pár ezer Ft-nál többet az én barátnőim se keresnek ilyenekkel, inkább ha valakinek van egy ilyen kisboltja, az jobb lehet, de az meg már egy másfajta munka, mint ha valaki hobbiból csinálja akár suli akár meló mellett.

Őszinte leszek, csak akkor veszek így valamit, ha a barátnőim már ismerik és tudják, hogy tényleg megéri az árát, de én is inkább a boltok választékait nézem meg, már megvannak a bejáratott kedvenceim, amiket egyrészt azonnal megkapok (és ez fontos, senki nem szeret ezekre napokat-heteket várni), másrészt pedig az én kedvenceim olcsóbbak ezeknél.

2009. febr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!