Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres manapság egy...

Mennyit keres manapság egy cnc-s programozó?

Figyelt kérdés

CNC-snek megyek majd érettségi után, és érdekel a dolog, hogy mennyit lehet ezzel keresni. Sok álláshirdetést megnéztem, de pontos bért senki sem írt.

Mennyire nehéz ezzel a szakmával elhelyezkedni?

Esetleg technikum után mennyek fősulira?


2009. febr. 22. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Itthon Magyarországon 180-200 ezret simán meglehet keresni vele.

Jó magam is CNC-s vagyok, és dolgoztam kint Angliában, ebben a szakmában. Hát az ottani fizum nettó 650 volt.

Tehát eléggé keresett szakma :)Hogy mégis miért jöttem haza, abba most ne menjünk bele, de hidd el, egy ilyen szakmával sokkal többre mész mint egy diplomával vagy ilyen alibi "kereskedelmi menedzser" végzettséggel.

Ma már az igazi melóst, a SZAKMUNKÁST keresik. Ha van egy hiányszakma beli végzettséged, öregem aranyéleted van :) ;)

2009. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!