Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy tudnék kimenni külföldre...

Hogy tudnék kimenni külföldre dolgozni a barátommal? Hogy álljunk neki? Hova lenne érdemes kimenni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen nyelven beszéltek? amilyen nyelvet tudtok, kezdjetek el álláshirdetéseket keresni. nézzétek a lakáshirdetéseket is, hogy legyen elég infótok, ha bejön egy állás. és kezdjetek pályázni.
2011. márc. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Milyen végzettégetek van? Milyen nyelvet beszéltek? Mit szeretnétek dolgozni?

Kell indulótőke is hozzá, hiszen egy munkához kell bejelentett lakcím. Az albérlethez meg kaució, stb. Meg az első pár hónap kiadásaira sem árt, ha van tartalék. (Ha esetleg nem találnátok azonnal munkát.)

Szóval nem olyan egyszerű, mint sokan gondolják. Kivéve, ha bébiszitternek akarsz menni, vagy valami keresett szakmában akarsz elhelyezkedni.

2011. márc. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát én most fejezem be a gimit a barátom meg rendőrként dolgozik.mindketten beszélünk angolul meg én egy kicsit németül is tudok.és nem tudtok valami jó álláskeresőt?én sehol nem találok.
2011. márc. 17. 14:38
 4/7 anonim válasza:

A leírtak alapján, gondolom valamilyen angol nyelvű országban gondolkoztok...

Nekem van pár ismerősöm Angliában, de nem igazán jött be nekik. Csak szar munkákat kapnak- mosogató, futár, stb.-, kevés fizuval.

A jó munkákhoz megfelelő végzettség és nyelvtudás kell.

A szakmunkásokat a legtöbb országban keresik.

Nem könnyű, bármennyire is annak látszik.

2011. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem.és kb milyen munkák?pl. mit lehetne itthon elvégezni hogy utána ott kint jó fizunk legyen?
2011. márc. 17. 16:42
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. márc. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Anglia: www.gumtree.com itt keresnek úgy is, hogy couple:)

de amúgy szerintem Anglia nem a legjobb hely, oda tényleg szerencse kell.

Hollandia: www.euromunka.hu ->velük mentek ki ismerőseim is.

2011. márc. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!