Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkát akarok nagyon, de...

Munkát akarok nagyon, de mégse. Van másnak is ilyen érzése?

Figyelt kérdés
Kb. egy éve vagyok- némi megszakítással-munkanélküli. Nagyon jól tudom, hogy dolgoznom kéne, akarok is. Csak már annyira beleuntam a sok sikertelenségbe, hogy amikor tennem kéne azért, hogy legyen mindig ott van az a "majd... ráér..." érzés. Ez már az a fázis, hogy a hosszú idő miatt nehezen megy újra a társadalomba illeszkedés? Vagy a túl sok sikertelenség? Hogy kéne ezt az érzés elhagyni? Vagy csak nekiindulni nehéz? Volt már más is így?
2011. márc. 14. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
hát, ha 1 éve nincs munkád akkor nem lehet valami túl jó képzettséged, ha ebben mégis tévednék, akkor irány külföld. én is azon vagyok épp :)
2011. márc. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerős ez az érzés számomra is,bár én még régebb óta nem találok.(több éve)
2011. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen érzésem, és még hamarabb átéltem, nem kerestem egy éven keresztül munkát, csak én az a típus vagyok, aki hamar feladja:-(( De amikor végre összejön majd a munka örülni fogsz neki, és el is felejted, hogy milyen rossz volt a sok sikertelenség...Bár én most nagyon remélem, hogy még pár évig tudok ugyanezen a helyen dolgozni, és nem kell majd megint állást keresni...
2011. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"hát, ha 1 éve nincs munkád akkor nem lehet valami túl jó képzettséged, ha ebben mégis tévednék, akkor irány külföld. én is azon vagyok épp :)"

Hàt, akkor hajrà, mi pàrizsbol menekultunk vissza 2008-ba, totàlis piacbefagyàs, de Brussel és Németorszàg még ok.

2011. márc. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!