Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmenjek állásinterjúra úgy,...

Elmenjek állásinterjúra úgy, hogy tudom, ha fölvesznek is, a feltételek miatt 90%, hogy nem megyek majd oda?

Figyelt kérdés

Továbbá az ország túlsó végében van, aminek következtében az egész napotok rámenne? Arról a nem kevés kidobott tízen ezer forintról nem is beszélve, amibe az útiköltség kerül?

Valamint egy időben választ várnátok egy olyan álláshelyről, ahol szívesen dolgoznátok. De ha egyik hely sem jönne össze az sem lenne tragédia, mert egyébként is van elfoglaltságotok?


Próba-szerencse alapon megpályáztam egy ilyen állást és holnapra behívtak interjúra. Viszont a fenti érvek mind ellene szólnak. Így legszívesebben el se mennék. De ha nem megyek el, akkor olyan lelkiismeret furdalásom lenne, mert meg sem hallgattam őket és így elszalasztok egy esélyt. De kidobni való pénzem sincs és azért nem álmaim munkája lenne.

Ezért vagyok most dilemmában. Mit tegyek?


2011. márc. 9. 16:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj!!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Még elindulhatnék, de eldöntöttem. Nem megyek, lemondom.
2011. márc. 10. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!