Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes emberek arra vetemednek, hogy a lehető legtöbb embert átverjék?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az állitólagos internetes, boritékolásos és kamu külföldi munkákra.
2011. márc. 8. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért, mert még sokan bedőlnek ilyeneknek, és utána nem mennek a rendőrségre, mert még nekik kellemetlen, hogy átverték őket.

Sok kicsi sokra megy, ha csak egy-két ezres jön be fejenként, abból havonta elég szép összeg összejöhet.

A másik oldalon mindig lesznek kétségbeesett, munkát keresők, akik minden lehetőséget megpróbálnak megragadni, tehát utánpótlás is van.

2011. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én kiváncsiságból elküldtem pár ilyen helyre és amikor felhivtak, megkérdeztem, hogymégis milyen munkáról lenne szó, de nem voltak hajlandóak elárulni. Innet tudtam tutira, hogy kamu és átverés az egész.
2011. márc. 8. 12:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért vigyázz a kíváncsiskodással, mert egyszer(15 éve) még gyerek fejjel én is küldtem egy levelet egy ilyenre, és végül mehettem a rendőrségre tanúmeghallgatásra.
2011. márc. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!