Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tűzoltóságról lenne egy-két...

Tűzoltóságról lenne egy-két kérdésem?

Figyelt kérdés
Szóval most lesz az érettségi, utána rögtön jelentkezek a tűzoltóságra, amint lesz rá lehetőség. (nyár, vagy ősz). Szóval olyan kérdésem lenne, hogy hogyan is megy felvételinél a pszichikai vizsgálat? Továbbá az érdekelne még, hogy egy kezdő tűzoltónak milyen feladatokat kell elvégeznie? Még van egy bónusz kérdésem: Mit csinálnak/csináltok akkor, ha nincs riasztás, és bent vagytok a "bázison"? Válaszotokat előre is köszönöm!
2011. márc. 2. 23:33
 1/8 anonim válasza:
76%

A pszichikai vizsgálat közben bekötött szemmel kell egyenesen járni, miközben folyamatosan forró levegővel fújnak több irányból.

Úgy kell kirakni a Rubik kockát, hogy közben kislányok sírását hallod, stb.

Kezdő tűzoltóként csak egy kis szívószál méretű slagal kell eloltanod Barbie villáját meg hasonlók.

Az a gond, ha sokáig nincs risztás, akkor leépítéseket tartanak, ezért néha felgyújtunk ezt-azt, hogy legyen mit csinálni... Gyere, várunk!

2011. márc. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Mivel nő nem lehet vonulós tűzoltó Magyarországon, így - mint minden zárt férfiközösség - a tűzoltóság is a homoszexualitás melegágya. Csak akkor menj tűzoltónak, ha ezzel nincsen problémád.


Gondolok itt arra, hogy homoerotikus jellegű beavató szertartásaik vannak. Nem vicc, keress rá a neten

az "análfűrész" kifejezésre.


Készülj fel erre lelkileg. Persze ha nincs gondod az ilyesmivel, akkor nem szóltam.

2011. márc. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megpróbálok felkészülni, de szerintem mivel nincs csaj ott, nem hiszem, hogy mindenki annyira kilenne éhezve, hogy már hímhez nyúlna, mert mégsem egy börtön, de ha így van, akkor megszo...tam. Majd kiderül....... Köszi :-D
2011. márc. 3. 05:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Jah igen, rubik kockát nem nagyon tudom kirakni, vagyis eddig soha nem tudtam.
2011. márc. 3. 05:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyéskedjetek már szegénnyel! Kérdező,te meg vedd észre,hogy sz*patnak a válaszokkal.
2011. márc. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ok, bocs, rossz tulajdonságom a hiszékenység..... :D, meg utánanéztem, tényleg történtek ilyen dolgok.....
2011. márc. 3. 15:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Tényleg szívatnak.

Nekem mindkét tesóm tűzoltó.

Simán megcsinálod a sulit, de azért tanulni kell. Egyébként a tűzoltóság ilyen, újoncként halálra fognak szívatni :)

Az análfűrész meg egy nagy kamuság volt. Simán be voltak nyomva azért mondtak ilyeneket.

Szóval a neten mindennek utána tudsz olvasni.

Ha nincs riasztásuk akkor gyakorlatoznak, takarítanak, fociznak, olvasnak, számítógépeznek és persze buzulnak, ahogy azt már korábban megírták.

2011. márc. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem, akkor nyugodt szívvel és fenékkel megyek jelentkezni! A halálra szivatással nincs bajom, sőt, középsuliba még teccett is :D
2011. márc. 4. 14:24

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!