Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdjek a hangommal?...

Mihez kezdjek a hangommal? Azt mondják szépen tudok énekelni, járok énektanárhoz is. Anyukám szerint az éneklésből nem lehet megélni. Pedig szeretnék valami olyan munkát, amiben ezt fel lehetne használni.

Figyelt kérdés
tudtok ilyeneket?
2009. febr. 17. 13:51
 1/5 A kérdező kommentje:
am 15/L
2009. febr. 17. 13:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagybátyám anno zenekonziba jelentkezett zongora szakra. Másodéven tanárai javaslatára átiratkozott énekre és jelenleg operaénekes. Az életszínvonala magasan afölött van amire azt szokták mondani, hogy nincsenek anyagi gondjai.
2009. febr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Én úgy gondolom, hogy csináld azt amit szeretnél.Sok minden a szerencsén múlik, de amit szeretsz csinálni és akarsz is, akkor sok sikert el lehet vele érni.

Az viszont , hogy azért ne foglalkozz ezzel, mert anyud azt mondta , hogy ebből nem lehet megélni, akkor sajnos ideges lettem.

Szerintem ne abból indulj ki, hogy mennyit keresnél vele és abból, hogy anyud mit mond erre, hanem abból , hogy ezt te szereted csinálni.

Ha eljutsz odáig , hogy nem tudsz belőle megélni, úgy is fogsz olyan munkát keresni , ahol tudod tartani a szinvonalat.

Szeretném, ha visszaolvasnád a kérdést, mert úgy írtad, hogy abban benne van az , amit anyud mond.

Nem azért énekelsz, hogy pénzt keress vele, hanem azért, mert tudsz és szereted.Ne rontsd el ezt képet.

Amugy én nem tudok ilyen helyeket, de ezt le kellett írnom.Remélem nem haragszol.

És szeretném , ha nem értenél félre, mert nem vagyok szülőellenes, söt...de sok szülő, csak azt látja, hogy gyereke gazdag legyen és meglegyen minden külsőség, de azt nem látja, hogy a gyereke mitől lenne boldog.

2009. febr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondták, meg hogy majd kinövöm...

Nem nőttem ki, imádok énekelni, csak sajnos nincs lehetőségem most ezt megmutatni.

Te még szerencsés helyzetben vagy, mert fiatal vagy és még van lehetőséged ilyen iskolába menni.

Tanulj zenét, magánéneket, elméletet, tanulj hangszeren játszani.

És ha ezek meglesznek, rengeteg lehetőség megnyílik előtted.

Tanítani, zenekarban énekelni, operaénekesnek lenni, színházban fellépni, tehetségkutatókon részt venni, demót elküldeni lemezkiadóknak.

Ez csak pár, ami hirtelen eszembe jutott.

Amúgy ha van kedved nézz, hallgass meg engem:

http://www.youtube.com/watch?v=mb5YQn4OJyw

2009. márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
há Madonna is eléldegél valahogy..
2011. máj. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!