Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyibe kerülhet énektanárhoz...

Mennyibe kerülhet énektanárhoz járni? Egy Dio hangú lányhoz milyen dalok állnak jól? Pl?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 17:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Az a dio DiDo akar lenniXD
2011. márc. 6. 17:11
 2/4 Thurston ***** válasza:

Pedig amúgy vicces volt elképzelni, ahogy egy lány énekli teljes "Diosággal" a Holy Diver-t. Heh.


Amúgy érdemes tanárhoz járni persze, ha énekelni szeretnél. Én egyébként tutira trip-hopban utaznék olyan hanggal (asszem végülis Dido is oda sorolható). Sneaker Pimps, Morcheeba, Massive Attack, Flashbulb... Vagy downtempo. Mint mondjuk a Thievery Corporation vagy Bonobo.

2011. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Thurston ***** válasza:

Ja, most esett le, hogy a kérdés az volt, hogy mennyibe kerülhet.


Nyilván változó. Én ezer forintért vettem magánórákat, de hallottam már olyanról is, aki a duplájáért. Ha zeneiskolábaj ársz, az viszont összehaosnlíthatatlnul olcsóbb, mitn am agántanár.

2011. márc. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ. Amúgy mindegyik kérdés volt, szóval végre normális ember, normális választ adott:D Köszi:D
2011. márc. 7. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!