Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vajon mennyi pénze lehet még...

Vajon mennyi pénze lehet még annak, aki 28 millió forintot egy rontás levételre, mellény zsebből kifizet?

Figyelt kérdés
(Ma esti hiradó TV2)Egy percig nem sajnálom,amig gyerekek éheznek,fáznak,és egy paprikás krumpli is ünnepi ebédnek számit.Még volt pofája rendőrségre menni feljelentést tenni,azzal,hogy átverték.A hülye eszébe sem jutott,hogy az APEH-nak most fog a látókörébe kerülni.
2011. febr. 22. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát őszintén bevallom megrökönyödtem.Nem szokásom mások anyagi helyzetében kutakodni,de elgondolkodtató vajon még mennyi lehet!?-ha ennyit tudott nélkülözni.

Bizonyára nem tisztességes úton szerzett vagyon ez, mert aki ennyi pénzt a mai világban összetud szedni legálisan,az azért kétszer meg gondolja kinek adja oda.Könnyen jött pénz,könnyen megy.

2011. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Remélem a rendőrségen kiröhögik. Több a pénze,mint az esze,ha hisz a rontásban és ennyit fizet azért,hogy levegyék róla. Megérdemelte. Remélem az APEH utánanéz az ő dolgainak és a rontáslevevőének is.
2011. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most lehet sokan felháborodnak,de én komolyan mondom,hogy a jósnak drukkolok.Aki ilyen leleményes,és ennyi pénzt van pofája elkérni,és ráadásul meg is kapja,annak csak gratulálni tudok.Bár nekem jutott volna ilyen eszembe,egy életre megoldanám a gondjaimat.
2011. febr. 22. 20:15
 4/11 anonim ***** válasza:

:) Biztos nem az eszével kereste azt a pénzt :D

Én egy szálat sem sajnálom, akinek ennyi esze van....

2011. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Inkább adta volna nekem! :)
2011. febr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Értőolvasás nulla, de még TV-ből sem érted meg!? Nem 28 millió Ft-ot fizetett a rontáslevételhez.


[link]

2011. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,az agressziv hozzászólásodból nem kérek,gondolom más sem.

Mindezek fényében,akár rontás levételre,akár jóslásra kérte el,jól tette.Amig ilyen idióták vannak a földön,addig lesznek leleményes emberek is.

üdvözöllek.

2011. febr. 22. 23:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyije lehet, de hogy az is elmebeteg, aki 28Ft-ot kiad ilyenre az biztos.
2011. febr. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

De ne legyetek már ennyire h-lyek! A 28 millió Ft-tal nem fizetett!!! Azért adta oda, hogy levegyék róla a rontást, nem azért mert ennyit fizetett ki bármilyen szolgáltatásért!!!


Ez nem agresszivitás, hanem kiborulás azon, hogy vannak emberek akik megnéznek egy 2 perces riportot és nem fogják fel hogy miről szól.

2011. febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mint irtam teljessen mindegy,hogy rontás levételre,vagy jóslásra,vagy ördögűzésre,vagy bármire adta oda,akkor is egy idióta primitiv állat lehet.És a jós,megcsinálta az év üzletét.Fújhatnak a se@ébe,mert feltételezem bizonyiték nem igazán van ellene.
2011. febr. 23. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!