Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tegnap kipróbáltam az etoro...

Tegnap kipróbáltam az etoro forex practice cuccok és? Lent lécci olvasd.

Figyelt kérdés
9750$-ból 10565$-t csináltam.Az jó? Ugyan olyan mint az igazi,csak itt adnak "játékpénzt".Teljesen ugyan olyan mintha igazi pénzel lenne.. 15/F
2011. febr. 18. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem Plus500-ban a kb. 2-3 millió Ft-ról induló demó számlából pár hónap alatt 11 milió lett. Nem mert ügyesen csináltam, hanem mert 1 hét után rá se néztem, volt egy földgáz shortom, amit végül a határidő ütött ki, és ezzel ment 11 millára. Az 5 ezres bónuszomat a valós pénzes módban meg 1 hónap után elvették, mert nem volt megfelelő számú trade pont.


Amúgy az az igazság, hogy tőkeáttétes kereskedelemmel akár napok alatt is meg lehet többszörözni a vagyont, ahogy el is lehet bukni az egészet akár egy nap alatt is. Ugyanis pl. 50-szeres tőkeáttétnél ha HUF erősödésére tettél USD-vel szemben, akkor ha 1%-ot emelkedik, +50% a nyereséged, ha 1%-ot esik, felére csökken a pénzed. Nyilván vannak módszerek, amelyekkel a kockázat kezelhető, pl. stop-ot teszel be jó helyre. Aztán ha nem akarod az összes pénzed kockára tenni, kisebb pozíciókat veszel fel, pl. van 1 millió Ft-od, és abból csak 100 ezerrel veszel fel pozíciót, a többi rajta marad a számlán fedezetként. De szerintem felbuzdulva a gyors nyereségen, ne próbálj élesben trade-elni, amíg legalább az alap dolgokat nem tanulod meg, mert óriási bukta is lehet...

2011. febr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az olyan mesébe illő történetekkel vigyázni kell, mint amit az előző válaszoló írt...Valaki ha befektet "2-3 millió" forintot, aztán egy hét után rá se néz? Ez eléggé sántít. Nem azt mondom, hogy nem igaz, csak ki van színezve. Ilyen története mindenkinek van, aki tőzsdézett már. Ezt a ~800 dolláros nyereséget pár hónap után 8000 dollárosként fogod emlegetni :)


Egyébként jó az eredményed, ha megcsinálod többször is, akkor pedig kiváló lesz. Játékpénzzel viszont teljesen más, mint sajáttal, de ezt majd úgyis meglátod.

2011. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Demó számla fasza, mindenki tőzsdezseninek érezheti magát. Nem láttam olyan embert, aki veszteséget csinált volna.

2. Valódi pénz befizetése fasza, megérkezik, elkezded.

3. HA nyereséget csinálsz, a kifizetés nem lesz egyszerű... De általában veszteséged lesz, elbukod a pénzed.


Olvass utána, nagyon meg lehet szívni. Demó, befizetés flottul megy, de a kifizetés szinte lehetetlen, olyan feltételekhez kötik. Magyarán lehúznak. Addig én is leígérem a csillagokat az égről, amíg nincs benne valódi pénz.

2011. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!