Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Igaz-e, hogy az idei évtől a...

Igaz-e, hogy az idei évtől a közalkalmazottak 13. havi fizetését eltörölték?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 09:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem eljutok te nagyon okos! Az iskolánkban (az épületünkben) vannak a táborok 40 fokban. Nincs ám légkondi de még 1 ventillátor sem. Függöny is csak mert vettem. A tábort meg is kell ám szervezni, és vigyázni kell a neveletlen gyerek(ed)re!!!!!! Apropó! Ha tudni akarod én sem voltam nyaralni .....talán kisdobos korom óta. A másik! Te kivehetd a szabidat elvileg bármikor nekem meg a téli, tavaszi és az őszire oszlik szét az a 21 munkanap!!!! Ha dolgom van évközben cserélnem kell napot mással hogy el tudjam intézni, és majd viszaadom máskor azt a munkanapot neki.

A nyári időszak meg elvileg KIADHATÓ és persze folyamatosan nem adják ki! Jönni kell leltározni, takarítani pályázatot írni...és mindig van pár gyerek akinek a szülei nem tudják hova rakni a gyereket ezért jönni kell felügyelni rájuk+ lekötni őket. Tehát lehet készülni vetélkedővel, feladatokkal...stb. A gyereknek vannak ám hoszú szünetei, nekünk nem. Tudod mit??? Végezz el egy főiskolát, egyetemet és csináld utánunk ha neked ennyire tetszik......... A témát lezártnak tekintem !!!!! GONDOLKOZZ MIELŐTT ORDÍTANÁL!!!!

2009. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%

a 9:17-esnek üzenem, hogy egy oltári nagy barom.

tudod te mit jelent egyáltalán a nyári táboroztatás a pedagógus munkakörében? azt, hogy ezer fokban, az iskolában kell felügyelni több héten át a gyerekekre!

komolyan mondom, kihozott a sodromból ez a gyökér! szegény édesanyám a lelkét kidolgozza pedagógusként nyáron is, és képzeld te majom, ő sem volt már nagyon nagyon régóta sehol nyaralni, mert amikor végez a táboroztatással, marad 2 hete pihenni sulikezdésig!

gondolkozzál már, miket okádsz fel ide!

majom!

2009. febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%
A leordítást nem én kezdtem és barom vagy te kedves utolsó! Én nem szidtam senkit sem, de állandóan nyavajognak a tanárok, pedig igazán nincs mire! Inkább hagyjuk ezt, mert lehetne még erről vitatkozni! Majd ha ledolgoztok napi 10 órát keményen, majd akkor jöhettek!!! De amíg elvagytok napi 4 órával + 2 lyukasórával, meg a dolgozatjavítással, ami ugyebár rettentően megterhelő, ne szóljatok egy szót sem!!!
2009. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
73%

Tisztelt felsőfokú végzettségű "munkás"!

Sajnos csak idézőjelben! A munkás ember ugyanis nem irigy , mert tudja, hogy attól hogy másnak rosszabb lesz, neki sem lesz jobb. Tudja, hogy minden munkának megvan a saját nehézsége, amit csak az ismer, aki csinálja. Tudja, hogy a tanító, tanár szinte többet törődik a más gyermekével , mint a szülő. Szülő bárki lehet, még az is, aki másnak a kárán örvend. Így szép a magyar ember élete. Gratulálok a "felsőfokú" végzettséghez!

2009. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
84%

a 13:30-as már több hozzászólásával bizonyította ebben a postban, hogy egy szűklátókörű nagybetűs BIRKA.

így simán, egyszerűen, BIRKA.

van neked némi fogalmad arról, mit össze melózik egy tanár? lehet, hogy az egyszemélyes világegyetemedben te vagy a középpont, ahol a te munkád a legfárasztóbb, és a leghasznosabb, és a legtöbb nyavalygásra okot adó.

de próbáld már ki légyszíves, milyen letanítani 4-5 órát, aztán napköziztetni, szülőit tartani, esetleg hozzád hasonló agyatlan BIRKA szülőkhöz jó képet vágni fogadóórán és nyáron heteket táboroztatni az iskola épületében 37 fokban, egy szakajtóra való gyerekkel!

amúgy ordíts még egy kört, hátha nem látta még mindenki, mekkora BIRKA vagy.

2009. febr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
37%
Én azt hittem itt SEGÍTENEK egymásnak az emberek, nem mocskolódnak és kioktatnak. Szégyelljétek magatokat.
2009. febr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!