Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Igaz-e, hogy az idei évtől a...

Igaz-e, hogy az idei évtől a közalkalmazottak 13. havi fizetését eltörölték?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 09:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos igaz
2009. febr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget !
2009. febr. 13. 10:51
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

végülis igen, de nem teljesen.


[link]

[link]

2009. febr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
Így az igazságos! A melósembernek is járhatott volna 13. havi fizetés! Mégsem járt! Most majd a közalkalmazottaknak se jár!
2009. febr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Tanultunk ám érte kedves előző válaszoló! Kapunk a munkánkért egy nagy.....nézz TV-t!!!!!!!!!!!!!
2009. febr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
Így is elég szép a fizetésetek! Nem panaszkodhattok! Képzeld el én is tanultam, felsőfokú szakképesítésem is van, de sajnos kénytelen vagyok elvállalni a melósmunkát, mert jelenleg nem kapok a végzettségemnek megfelelőt! Dolgozni meg kell, számlákat fizetni stb...
2009. febr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Egyetértek, de nem kell ám leordítani a fejemet!!!!!

Több diplomával sok éves tanítási gyakorlattal kapok jó esetben 90 ezret. És mielőtt megkérdezed nincs étkezési utalvány, ruhapénz, prémium, maszek munka mint egyes "szegény melós" embernek. Egy jó esztergályos körberöhög és a munkáját is megbecsülik. Sőt ő mondhatja meg hogy vállalja-e az adott melót vagy nem. Én meg válogassam ki a gyerekeket? Vagy veressem meg magam az iskolában? Szeretek tanítani de ha újra kezdeném nem ezt választanám-majd ha megbecsülnének!!!!

2009. febr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
Hát a fent felsoroltak közül csak étkezési utalványt kapok, és szerintem a legtöbben csak ezt! Te tanár léttedre nyáron otthon vagy 3 napot, dolgoznod sem kell és megkapod a fizetésed! Plussz tavaszi, őszi, téli szünet, síszünet...soroljam?!
2009. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt te csak hiszed barátom....!!!!!A nyári táborok sorra követik egymást! És a suli sem szeptemberben kezdődik ám nekünk....értekezletek sora...Ja! És bármilyen hihetetlen de 2 szülővel 2 hétig tartott rendbe tenni az osztálytermemet mikor megkaptam...festettünk, függönyt, terítőket varrtam, karnist vettem, ablakot festettem!!Ja és mindezt a tanító néni pénzéből mert nincs pénze "ilyesmire" az önkormányzatnak!!! Csak hogy emberi környezetbe jöhessen a gyereketek!Mit tehet még ez a "hülye pedagógus" értetek????
2009. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%
Jaj, még a végén elkezdelek sajnálni, hogy még nyári táborba is eljutsz...Mégha dolgozni kell is érte egy kicsit! Én egész nyáron gürizek, nyaralni 15 éve nem voltam!!!
2009. febr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!