Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy van ez a családi adókedve...

Hogy van ez a családi adókedvezmény akkor?

Figyelt kérdés

Elméletileg én vettem igénybe. Kitöltöttük a papírt, és elvitte a férjem az ő munkahelyére is hogy lepecsételjék. Most szóltak, hogy levonnak tőle 7ezer forintot, mert nem volt lepecsételve az én munkáltatómnál (mivel az én cégem intézte később került rá pecsét).

Én Gyeden vagyok, ami eddig 62-63ezer között mozgott, ma is annyit utaltak.

A férjem minimálbéren van. 2011-től jól tudom 78.000 Ft. Megnéztem a bérkalkulátort, többet is, de ha van gyerek, ha nincs akkor sem lenne 7ezer forinttal kevesebb.

Ti értitek?

Kérlek szépen benneteket okosítsatok ki, abszolút nem értem az egészet


2011. febr. 9. 14:37
 1/6 A kérdező kommentje:

azt kihagytam, most intézem neki hogy faxon elküldje az én munkáltatóm az ővének a családi adókedvezményes papírt amin már van pecsét, hogy ne vonjanak tőle.

Egyébként érthetetlen hogy holnap van 10-e, a papírt meg legalább két hete elvitte.

2011. febr. 9. 14:40
 2/6 anonim ***** válasza:
A 78e minimálbér bruttó összeg, abból levonnak ezt-azt, a nettója 60.600.- családi adókedvezmény nélkül. Családi adókedvezménnyel 64.550.- lenne.
2011. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, így is 3950 a különbség a gyerekkel vagy anélkül, nem 7000. Jó kis cég.
2011. febr. 9. 14:54
 4/6 A kérdező kommentje:

Meg fogom alaposan nézni a párom bérpapírját.

Tényleg, akkor mi van ha másként számolnak, vagy valami szabálytalan? Nem annyi mint aminek lenni kéne? A párom nem ért ezekhez, én is laikus vagyok. Passz.

2011. febr. 9. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán nem kérte az adójóváírást. Mert ugye olyan is van, az a családi adókedvezménytől független.
2011. febr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tényleg alaposan meg kell majd vizsgálnom azt a bérpapírt
2011. febr. 9. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!