Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval a következő történt velem:

Tavaly dolgoztam egy kávézóban ahol borzalmasan kihasználtak... Azt leszögezem, hogy ez egy Bt. ahol az öccs az ügyvezető a bátyja meg aki a pénzt adja mindehhez.. engem az öccse vett fel anno akivel hibátlan volt a kapcsolatom, de a tesója egy nagy képű ...!! És folyton nyomon követte(kamera) bármit csináltam és minden nap hozzám vágta, hogy semmit sem ér a melóm. Mindez akkor kezdődött, amikor a nagyobbik tesó mennye hozzánk került.

A következők történtek:

1) 4 órára voltam bejelelentve, közben pedig napi 8-10 órát dolgoztam.

2) Lány vagyok és a kövér 150 kg-os főnököm annyira lusta volt, hogy ha áru jött akkor azt többnyire mindig velem pakoltatta fel a polcokra. Itt 15-20 Kg-os dolgokról beszélek! A többieknek ilyen dolga nem volt...

3) Én nem dohányzom és mindig én voltam lustának meg alamuszinak kinevezve.

4) szabin voltam a nyáron és mikor vissza mentem a felesége megrángatott és közölte, hogy húzzak wc-t takarítani, mert nem a férfiak dolga, hogy utánam a véres wc-t kitakarítsák... ott sem voltam 7 napig.

5) Plusz mind emelett rengeteg hamis számlája van amit lead a könyvlőnek!

6) Lop, csal, hazudig és ami nem utolsó sorban elnézendő tény nem egyzer megverték a vendégeket az öccsével!

Na ekkor telt be a pohár és felmondtam... de szeretném ezt a mocskot meg az egész családját a munkaügynél feljelenteni csak eddig nem tudtam, hogy ezt hogyan tegyem. Már eltelt egy kis idő talán nem jönnek rá, hogy én nyomtam fel őket a munkaügynél!

Értelmes válaszokat várok, mert eléggé elvagyok keseredve emiatt!

Köszönöm!

24L


2011. febr. 4. 16:24
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Annyit még szeretnék hozzá tenni:

1) nem vagyok huzadrangú pincér és nem is voltam!

2) Már 4 hónapja nem dolgozom ott!

Ha gondolod szívesen beajánlak oda és meglátjuk te mennyi ideg fogod bírni, mert én úgy gondolom az első nap sírva rohannál ki abból az üzeltből.

Még jó, hogy engem arra tanítottak, hogy ne ítéljek elsőre és mi több látatlanba ne ítéljek!

2011. febr. 5. 09:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!