Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval a következő történt velem:

Tavaly dolgoztam egy kávézóban ahol borzalmasan kihasználtak... Azt leszögezem, hogy ez egy Bt. ahol az öccs az ügyvezető a bátyja meg aki a pénzt adja mindehhez.. engem az öccse vett fel anno akivel hibátlan volt a kapcsolatom, de a tesója egy nagy képű ...!! És folyton nyomon követte(kamera) bármit csináltam és minden nap hozzám vágta, hogy semmit sem ér a melóm. Mindez akkor kezdődött, amikor a nagyobbik tesó mennye hozzánk került.

A következők történtek:

1) 4 órára voltam bejelelentve, közben pedig napi 8-10 órát dolgoztam.

2) Lány vagyok és a kövér 150 kg-os főnököm annyira lusta volt, hogy ha áru jött akkor azt többnyire mindig velem pakoltatta fel a polcokra. Itt 15-20 Kg-os dolgokról beszélek! A többieknek ilyen dolga nem volt...

3) Én nem dohányzom és mindig én voltam lustának meg alamuszinak kinevezve.

4) szabin voltam a nyáron és mikor vissza mentem a felesége megrángatott és közölte, hogy húzzak wc-t takarítani, mert nem a férfiak dolga, hogy utánam a véres wc-t kitakarítsák... ott sem voltam 7 napig.

5) Plusz mind emelett rengeteg hamis számlája van amit lead a könyvlőnek!

6) Lop, csal, hazudig és ami nem utolsó sorban elnézendő tény nem egyzer megverték a vendégeket az öccsével!

Na ekkor telt be a pohár és felmondtam... de szeretném ezt a mocskot meg az egész családját a munkaügynél feljelenteni csak eddig nem tudtam, hogy ezt hogyan tegyem. Már eltelt egy kis idő talán nem jönnek rá, hogy én nyomtam fel őket a munkaügynél!

Értelmes válaszokat várok, mert eléggé elvagyok keseredve emiatt!

Köszönöm!

24L


2011. febr. 4. 16:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Fogyasztóvédelemnél tehetsz feljelentést, hogy pl. nem kaptál nyugtát, nem volt megfelelő a kiszolgálás, ilyesmi
2011. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Már próbáltam jelezni a Lapker felé ( mert ők adják bérbe az üzletet), de mivel oda már benyalta magát így ez kilöve.. Bár a területi képviselőjük nem nagyon bírja a főnököt. És ha megtudná, hogy lopják az újságokat lehet, hogy megütné bokáját... Ja ez egy újságos-kávézó volt, mielőtt meglepődtök. De lehet, hogy tényleg én húznám a rövidebbet :( Alszom rá egyet aztán majd meglátom!

Köszönöm a válaszokat!

2011. febr. 4. 16:49
 13/21 anonim ***** válasza:
52%
Milyen nemzetíségüek az fontos tényező...Ha nem c-sek akkor milyenek?Érdekelne...
2011. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Miért számít a nemzetiségük? Nekem volt egy hasonló stílusú főnökasszonyom. Nem volt kisebbségi.
2011. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
2011. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat számít a nemzetíség,cigánnyál is van ám roszabb nemzetíség a nyakunkon sajnos,nem is egy...Nekem egy ukrán f*aszival volt konfliktusom,hát nem kívánom azt az időszakot ellenségemnek se,nyitott szemmel alaudtam stb...Vannak a cigóknál sokkal rosszabbak kicsiny országunkbna sajnos...
2011. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Állampolgársága: magyar....

De igazából ez az ember mindenkivel olyan gonosz és lekezelő, hogy bárki aki ezt az oldalt használja megölné, ha a főnöke lenne!!!! Én nem egy napot és éjszakát sírtam miatta, és az a volt kolléganőimre is igaz. De akinek gyereke van ebben a gazdasági helyzetben nem teheti meg azt amit én is tettem, hogy léptem és közel 4 hónapja nincs melóm :(

Azaz igazi felfelé nyal lefelé TAPOS! típusú ember! Olyan mézes tud lenni egy területi képviselővel, hogy az fáj, de a beosztottaknak Kxsss a neve...

2011. febr. 4. 19:34
 18/21 anonim ***** válasza:
aki nem tanul és egy huszadrangú pincér lesz, arra ez vár, kit érdekel, hogy milyen súlyú az áru ami érkezett? megjott az áru, te vagy az alkalmazott, rakodj be szépen, ezért kapod a fizetésed.
2011. febr. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

02:46!


Még belőled is lehet "huszadrangú pincér", de akár utcaseprő is. Tudod nem mindenkinek van rá lehetősége, hogy tovább tanuljon. Ha mindenki diplomát szerezne, te már rég éhenhaltál volna, lévén nem lenne pék, aki a kenyeret süsse, se sofőr, aki elszállítsa az alapanyagokat, de még könyveid se lennének, mert a nyomdászok közt is van "csak" szakmunkás...

2011. febr. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

2:46!

Csak úgy közlöm veled, hogy mérlegképes könyvelőnek tanulok... Csak sajnos 24 évesen nem szíves élősködöm a szüleim nyakán. Van már 2 szakmám ezen kívül, de itthon gyakorlat nélkül lehetetlenség elhelyezkedni, hacsak az embernek nincsen ismerősei, akik benyomják valahová... és úgy gondolom mi vagyunk többen, akik kénytelenek vagyunk az ilyen munkát is elvégezni!

Te biztosan magasan iskolázott vagy és éppen álmaid állásában dolgozol, amit jó magad értél el segítség nélkül!

Többieknek köszönöm!:)

2011. febr. 5. 08:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!