Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem becsülik meg a jó munkaerőt?

Figyelt kérdés

Eddig akár hány helyen voltam dolgozni,sehol nem becsülték meg a munkámat!Nem vagyok segnyalós,csupán végzem a munkám rendessen,de sehol nem becsültek meg!Azok a kollégák voltak megbecsülve akik nyalták a főnök seggét,de a munkát nem úgy végezték ahogy kellene.Akkor miért az ilyeneket becsülik meg?Nincs rossz természetem,csupán csak teszem a dolgom,ahogy egy rendes munkás embernek kell,nem szoktam beszolni meg ilyenek.Dolgoztam ausztriában sajnos csak pár hónapot,de ott a munkáltató nyalta a seggemet,mert jó munka erő voltam és megbecsült és jó érzéssel mentem be dolgozni!

A kollégák is basz@ogatták mindig azokat akik rendessen tették a dolgukat!De kérdem én ez mire jó?Ez egy nagy vicc ami ebben az országban folyik,itt a rohadt semmire kellőknek és a bünözöknek áll a világ!


2011. febr. 4. 12:47
1 2
 11/12 anonim válasza:
74%

Ez van aki saját magát nem becsüli az ne is várja hogy megbecsüljék .

Van egy haverom aki közgázos diplomájával ,köztisztasági alkalmazott(utcaseprő v mi)Madridban.Félre tud tenni havonta 700eurót és azt mondja , köszi nagyon jól van és esze ágába sincs hazajönni.Akármilyen lazák is a spanyolok de nem dobálják szét annyira csikket és saját népükre rosszat nem mondanak.Életvidámak és tudnak is élni, kommunikálni ,létezni a saját maguk által teremtett közegben.

Itt ilyen közeget sikerült teremteni magunk körül, aminek kialakulásában mindannyian hibásak vagyunk de legfőképp a mintáink amiket elénk szervíroznak úgy az iskolában mint a médiában és sajnos sokunknak a szüleink nagyszüleink is.

Ez a flancolós ,észcsinálós, utálkozós, seggnyalós nép amelyik semmiben nem ismer normális polgári mértéket és le se szarja az alapvető együttélési normákat. A kivagyiság , nagy igényesség a rongyrázás az a menő.

Páran vagyunk talán még akiknek megfelelnek a tradicionális polgári normák de sajnos nem mihozzánk igazodik a környezet.Inkább csak néznek minket mint valami furcsa érthetetlen lényeket és nem értik miért nem rohangálunk bankokba kölcsönökért.Mitől vagyunk elégedettek a népautóval és nekünk miért jó a 2csillagos szálloda is?Dolgozunk mint a veszett és valami furcsa módon sikerélményt tud nyújtani a jól végzett munka öröme is.Számukra érthetetlenek vagyunk.

De mivel hogy nem gumiból van a gerincünk és nem tudunk jól könyökölni ,áskálódni, bizalmaskodni hátrányban is leszünk mindig hozzájuk képest.

Én elmentem maszeknak. Nem mondom h sokra vittem ,sőt, de ha ott maradok a gyárban beteges életunt alkoholista lettem volna mostanra.

2011. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem mondom h sokra vittem ,sőt, de ha ott maradok a gyárban beteges életunt alkoholista lettem volna mostanra.


Jól tetted hogy ezt csináltad!Ha így megy tovább,akkor nekem is valami ilyet kell kitalálni!Vagy lelépni innen,minnél meszebb!Én kimennék még mosogatni is,de tudom hogy megbecsülnek és megfizetnek rendessen!Sőt ezt is fogom tenni!By by magyarország!!!!

2011. febr. 4. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!