Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek tippmixelésből...

Szerintetek tippmixelésből meglehet élni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha te üzemelteted a lottózót, ahová az emberek tippmixelni járnak.
2011. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A tippmix az pont olyan, amivel ténylegesen lehet is nyerni, ha nagyjából képben vagy a valószínű kimenetekkel kapcsolatban.

Szóval igen, lehet vele rendszeresen nyerni, nem úgy mint a lottóval, rulettel, meg más marhaságokkal.

De a legjobban itt is a kis tétekkel rendszeresen játszott partik jönnek be. Az nem jó stratégia, ha kizárólag ebből akarsz megélni, szerintem nem is lehetséges, meg nem is éri meg, esetleges bukó esetén. De keresetkiegészítésnek jó.

2011. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

dolgozz ki egy jól beváló stratégiát ami kicsiben működik.

Pl felteszel 100 eurót és 1-2 eurós tételekben jáccol. Simán ha csak a biztos meccsekre mész elkezd nőni a tőkéd mert 80/20 as aránnyal ez is bejön. Tehát kb hetente tudsz haladni 100-150 eurót. Persze szerintem nézd meg a kombinált fogadásokat is és azokat fogadd meg ha 150 százalékosan biztos vagy bennük.


Amikor pl eléred azt hogy 400 euród van akkor 'lépjél szintet' és jáccál 2-4 eurós tétekkel, persze ezmellett tégy meg kombinált fogadásokat is pl. 10-20 euróval ha 150 százalékosan biztos vagy benne.


Ahogy nő a pénzed úgy menjél szintet és ugyanúgy a tőkéd 1-2 százalékát jáccd meg.

Folyamatosan nő a tőkéd és te még mindig keveset kockáztacc de amit hoz százalékos arányban az már jó sok.


Fontos hogy ne megélhetésnek fogd fel és ne parázzá rá hogy uristen ebből kell megélnem.


Amúgy ez netes fogadás mert ott megy így ahogy én mondtam. Na sok sikert.

2011. jan. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

17:44!

Neked ez már bevált?

2011. jan. 30. 11:33
 5/5 anonim válasza:

Figyelj már oda egy kicsit !Szándékosan írod így: jáccál?



[link]

2011. jan. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!