Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki hostess-kedik az mit...

Aki hostess-kedik az mit csinál? Mi a feladatköre?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én diákmunkásként voltam hostess. Csinos ruhában kelltt mosolyogni, és jelenléti ívet aláíratni egy rendezvényen meg elmondnai mi hol van.


Munkaköri leíráson majdnem dobtam egy hátast: mosolyogni, szépen állni, meg ilyen hülyeségek..

Mondjuk jól fizetett

2009. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen nagyjából ennyi. Mi jártunk diszkókba is, egy egy italt népszerűsíteni.
2009. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kóstoltatás, szórólap osztogatás is lehet a feladat.
2009. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm egy drogériában parfümöket ad el. És ő is elég jól keres. Igaz elég fura illata van egy munkanap után. :D
2009. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én is hostess vagyok...csak mosolyogni kell + kedvesnek lenni xD
2009. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
és ide hostess csak gyönyörű,modellakatú lány lehet, vagy másnak is van esélye? aki nem tökéletes...
2010. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
62%
Tetszett az első komment.Ilyen mosolygós,útbaigazítós feladatot host is végezhet?Én 19 éves srác vagyok,természetesen érettségivel,angolul középfokon(szóbeli nyelvvizsga),és franciául társalgási szinten tudok!Szeretnék ilyesmi melót!!Tudna valaki ajánlani valami megbízható helyet?Budapesten élek.
2011. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
16 éves, tökéletestől messze álló alkatú srácként mennyi esélyem van egyilyenre? :D Angol nyelvtudásom meg nyolc általánosom van.
2016. jan. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!