Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Téged rúgtak már ki? Milyen...

Téged rúgtak már ki? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 éve dolgozok 4 különböző cégnél tettem jó szolgálatot, de mindig meguntam a környezetet, ezért az eddigi munkaheyleimet mind én hagytam el.


Junior programozó vagyok, egész jó a fizum, egész hatékonyan tudok dolgozni azokkal az eszközökkel amiket elsajátítottam az elmúlt években, Most viszont egymás után újabb és újabb nehéz feladatokazt kapok. És az az igazság hogy elsősorban azért nehezek mert rettenetesen unalmasak. Kicsit a szalagmunkára hasonlít, csak összetettebb :)

Szóval, amióta ezeket a feladatokat kapom nem épp lenyűgöző a produktivitásom és attól tartok hogy megelégelte a főnök hogy lassan jutok a-ról a b-re úgyhogy valszeg ki fog vágni. A probléma hogy maga a munkakörnyezet jó. Mivel még sosem rúgtak ki, ezért kicsit félek attól hogy mi lesz :) Lehet idétlenül hangzik, de tényleg így van.


Szóval, akad itt valaki akit már vágtak ki a munkahelyéről amit mondjuk szeretett? Hogy élte át ha igen? Tényleg kíváncsi vagyok


2010. dec. 17. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem vágtak már ki, és kimondottan örültem neki. Már a második hónapban láttam, hogy végképp nem az esetem a hely, csak nem akartam a szerződés lejárta előtt kiszúrni velük. Megkönnyebbülés volt, amikor ők szóltak, hogy jelentkezett az állásra olyan, aki kötetlen ideig maradni tudna, és nem adnám-e át a helyem. Persze papíron kölcsönös megegyezéssel ment a felmondás, nem kirúgás volt.
2010. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mondjuk az az igazásg hogy valahol én is örülnék neki, de a leggázabb hogy baroira jó a fizu :)
2010. dec. 17. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem egyszer küldtek el,de nem érintett rosszul ,mert velem együtt legalább 1000 embert elküldtek,létszámleépítés miatt..Így elég jól viseltem a dolgot,főleg,hogy szép végkielégítést is kaptam..
2010. dec. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én mindjárt 40 leszek, 3 munkahelyem volt eddig, (a 3-nál vagyok most is, csak itthon, ficamos lábbal). Még nem rúgtak ki, de úgy vagyok vele, hogy egyszer nyilván ezt is át kell majd élnem, lelkileg fel vagyok rá készülve.


Elnézem a sok fiatal huszonévest, akik jönnek hozzánk, és mesélik, hogy már a tizenvalahanyadik munkahelyük ez (a miénk). Ez olyan szörnyű. :(

2010. dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De nem bántam, diákmunkában voltam telemarketinges és utáltam. Gondolkoztam, hogy én mondjak fel, de nem tudtam, hogyan, szóval igazából megkönnyebbültem, amikor kirúgtak :D
2010. dec. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer dolgoztam egy közvélemény kutatónál. Iszonyú nagy volt az elvárás, fillérekért. Próbáltam megfelelni, és lelkiismeretesen lejárni a 40 cimet, fejenként a 80 kérdéssel. Nem ment. Aztán a többi kérdező biztos megszánt, és elmondták, ők hogyan csinálják. Egy-két embert megkérdeztek, a többi kérdő ívet maguk töltötték ki, mint a totót. Na! Elegem lett az egészből, én erre nem vagyok alkalmas.Ennyit a közvélemény véleményéről, és erről a munkahelyből is.
2010. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
óóó engem egy csomó helyről rúgtak már ki,akkor nagyon sz@rul esett,de mára lesz@rom.Annyi hülye főnök van h hihetetlen...elmentem egyetemre,itt nyugi van 5 évig...
2010. dec. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!