Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » S. O. S! Hogyan tudnék gyorsan...

S. O. S! Hogyan tudnék gyorsan pénzt szerezni? Nagyon kéne!

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok,de most kevés vizsgám van,ráérek. Mit tanácsoltok?
2010. dec. 16. 21:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
raiffeisen gyorskölcsön
2010. dec. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%

13:33

A fiad milyen munkákat szokott vállalni és melyik iskola/diákszövetkezetnél? Én eddig akárhova jelentkeztem egyszerűen visszahívni luxus...:S De már megtanultam és ajánlom nektek is hogy nem elég ha simán jelentkeztek, nektek kell felhívni és letárgyalni mert ők aztán nem fognak! Én mikor anno jelentkeztem egy munkára, fél év múlva egyszer csak hívtak hogy aktuális-e még..hát megáll az ember esze.

2010. dec. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A meló-diáknál van regisztrálva, és mindig van munka.Most egy autó alkatrész gyárban voltak valami kütyüt kellett csomagolni, meg címkézni.De voltak már lambériát kötegelni, meg műanyag kupakokat gyártani, volt közvélemény kutatást csinálni, a héten végig megy majd az autó alkatrészgyárba.Jó kis csapat, hamar elmegy az idő, a munka nem megerőltető, és mindig van pénze.
2010. dec. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Fegyveres kéregetés a Bankban! XD
2010. dec. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 11:15


Az Én lányom is a Melo-diákhoz van regisztrálva már majd egy éve de talán ha 2x hívták ez idő alatt.


Szóval nem tudom. Biztos , hogy Ők hívják a gyerekedet?

2010. dec. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a meló-diák hívja, mert a jelenléti ívet én viszem be mindig nekik.Amúgy a fiúknak jobban akad, mert azért egy lányt nem fognak hívni a fatelepre, vagy a gyárba.De nem azt kell várni, hogy ők szóljanak, a lányod egy héten egyszer telefonáljon be, hogy nem lenne-e valami.A szomszédom lány is ennél a szövetkezetnél van, és állandóan hossteskedik, mindig látom a hipermarketekben, szóval nem nektek volt valami kikötésetek?Mert azokat nem szeretik, akik azt modják, hogy nekem pl.:csak hétfőn jó 6-8-ig, meg hétvégén nem tudok jönni, stb.A fiamnak pénteken szóltak, egész téli szünet alatt fog menni 8-4-ig munkanapokon egy irodába leveleket postázni, meg adatot rögzíteni.
2010. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ!

De mindenkinél máshogy van, ez az alkatrészes dolog biztos ilyen fiúsabb dolog, oda engem se hívnának lány létemre hiába jelentkeznék.

De a melódiákot én is néztem már és találok munkákat amik nekem is jók lennének, szóval lehet belépek oda is.

2010. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!