Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SOS! Mit tegyek? Hol találok...

SOS! Mit tegyek? Hol találok gyorsan munkát ami naponta vagy esetleg hetente, kéthetente fizet? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

tegnap leépítés(kevés munka miatt)elküldték a férjemet.itthon vagyunk 1 forint nélkül,nyakunkon a karácsony,nincs fánk,kajánk...áramunk se lesz már holnap.(feltöltős villanyóránk van)

segítsetek könyörgök!

én pék vagyok a férjem burkoló,de ért mindenhez.


2010. dec. 16. 12:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
És mégis minek irna ki valaki egy ilyen kamu kérdést?
2010. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Hogy jól szórakozzon az aggódó válaszadókon. Nem tűnt fel, hogy nem reagál?
2010. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Kedves Angelina, ha tudnád, milyen témákban és mekkora sületlenségeket szoktak kiirni kamu kérdéseket...

Majd rájössz...

2010. dec. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

nem kamu kérdés!

Nyugodtan el lehet jönni hozzánk,megismerni minket...

Azért nem reagálok,mert nem ülök egész nap a gép előtt.

A férjem hetente kapott pénzt(építőipar)nem volt bejelentve.Hétfőn dolgozott,de vett föl kaja pénzt,kedden nem dolgozott,mert esett a hó.tegnap dolgozott és a nap végén oda adták neki az az napi bérét(5000 ft) és elküldték.

Én meg azon a munkahelyen a terhesség előtt kiléptem(rá 1 hétre derült ki,hogy terhes vagyok) szeptemberben visszamentem oda.

2010. dec. 16. 16:10
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem könyöradományt akarok,tudom,hogy mindenki milyen szarba van.Csak segítséget kértem,hogy hátha tud valaki munkát.
2010. dec. 16. 16:13
 16/22 anonim ***** válasza:
Megtakarítások, spórolt pénz a bankban? Mire szültél?Munkanélküliségre mindig számítani kell.
2010. dec. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2010. dec. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nincs megtakarításunk...saját házunk van.(mármint édesanyámé,de ő nem lakik ittí)

Annó amikor megbeszéltük,hogy gyereket szeretnénk akkor volt munka rendesen.még téltn is.nem gondoltunk a válságra...


XVII.kerben lakunk.

2010. dec. 16. 18:15
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Aki azt írta, hogy a tescóban naponta fizetnek, az honnan veszi ez a baromságot???

Feltöltős órája annak van, akinek már egyszer kikapcsolták, vagy lopáson érték.Szóval nem voltatok már régebben sem a helyzet magaslatán.Nem tudom, honnan szerezhetnél pénzt hirtelen, de ez a ti felelőtlenségetek, így egyik napról a másikra élni.Vállalj esetleg takarítást, vagy újságkihordást, vagy mit tudom én, valami olyat ami hamar fizet.

2010. dec. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én irtam!!Az egyik ismerősöm,igaz két éve,járt a tescoba éjjelente péntek-szombat árufeltölteni.Mindig kifizették a végén.
2010. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!