Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SOS! Mit tegyek? Hol találok...

SOS! Mit tegyek? Hol találok gyorsan munkát ami naponta vagy esetleg hetente, kéthetente fizet? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

tegnap leépítés(kevés munka miatt)elküldték a férjemet.itthon vagyunk 1 forint nélkül,nyakunkon a karácsony,nincs fánk,kajánk...áramunk se lesz már holnap.(feltöltős villanyóránk van)

segítsetek könyörgök!

én pék vagyok a férjem burkoló,de ért mindenhez.


2010. dec. 16. 12:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Munkát ami így fizet? Sehol

Fuait igen.. de mász nem sajna ilyenkor a burkolókra rosszidő vna.... pékre megm nidg szükség van te miért nem fdolgozol?

2010. dec. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

17 hónapos most a fiunk.szeptemberben mentem vissza dolgozni oda ahonnan szülni mentem.

most lassan 2 hete itthon vagyok,mert karácsonyi létszám leépítés miatt elküldtek.

2 hét alatt már rengeteg interjún voltam és ahogy meghallották ,h gyerek van azt mondták,h köszi nem kell.

pedig bölcsibe jár....ez alatt a 4 hónap alatt éjszaka dolgoztam!

SEGÍTSETEK!!!

2010. dec. 16. 12:45
 3/22 anonim ***** válasza:
Hát nem könnyű.Bevásárlóközpontokban,szupermarketekben karácsony előtt kell a plusz munkaerő,és sok helyen (pl.tesco) naponta fizetnek!Felszolgáló,kisegitő munkaerő restibe,ott is meg lehet beszélni hogy naponta fizessenek.Munkanélküli hivatalban nem voltatok érdeklődni?Drukkolok.
2010. dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
Már bocs, de téged nem küldhetett el a céged, hiszen gyes-en vagy...
2010. dec. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%

Már úgy értem, védett vagy a gyes miatt, a gyerek 3 éves koráig nem tudnak elküldeni.

Menj biróságra.

2010. dec. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

ezt nem tudtam!

pedig meg tette...végülis közös megegyezés lett a vége,mert azt mondták,hogy így jobban járok

2010. dec. 16. 13:11
 7/22 anonim ***** válasza:
21%
Már megint egy kamu kérdés...Ha elküldték a férjedet, meg kellett hogy kapja a tegnapig járó munkabérét. Te meg Gyesen vagy, azt is megkaptad, a családipótlékot is-máskor nézz utána mi hogy megy, mielőtt felteszel egy kamu kérdést.
2010. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Úristen,előző válaszoló hogy te milyen naiv vagy...Azthiszed hogy attól hogy törvény van rá be is tartják a vállalkozók???
2010. dec. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%

Ja, mikor téged kirúgtak, sőt közös megegyezést aláirtál, akkor nem kérdeztél itt a jogaidról. Csak most...

Ha a férjed eddig dolgozott, akkor azt kifizetik, kötve hiszem, hogy a tegnapi kirúgása miatt nincs fátok, hiszen ha ma még dolgozna, pont ennyi pénzetek lenne, fillérre pontosan...

Legközelebb akkor kérdezz, mikor ki akarnak rúgni, ne utólag!

2010. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
23%
Már ne haragudj, de a vállalkozó is bejelenti az alkalmazottat legalább részmunkaidőre... A kérdésről meg sikít, hogy kamu.
2010. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!