Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pénzügy és számvitel mennyire...

Pénzügy és számvitel mennyire nehéz munka mellett elvégezni vidéki főiskolán?

Figyelt kérdés

A lényeg MÁV-STARTnál vagyok kalauz, nettó 280at keresek ami nem valami sok. Jegykezelés közben találkoztam egy volt sulistársamnál, látom szintén arcképese van. Szóba elegyedtünk kiderült penzügyi szakot végzett, most a MÁVnál pénzügyes könyvizsgállóként dolgozik nettó 700ért. Azta mindenit, én éjszakázással munkásszállón való alvásokkal, 2:40es munkakezdéssel se kapok ilyen 280nál többet 168 órábban. Azt van inzultus bőven.

Mondta lediplomázott, van kb 4 év tapasztalata és ott van a fizuja nettó 700. Mondta más diplomával is ha van 4 év tapasztalatod simán megkapod a nettó 6-700 ezreket a Budapesti igazgatósággon.

Mert én már kezdtem beletörődni, hogy ha lesz gyerekem a nyomorban, nincstelenségben fog felnőni, mert az apja fizikai állományban dolgozik. De lehet én is megélhetést fogok adni a leendő gyerekemnek, nem csak a nincstelenséget fogja látni.


Kérdésem, mennyire nehéz levelezőn elvégezni a szolnoki fősulin a pénzügyet?


ma 13:53
 1/2 A kérdező kommentje:

Mondta diplomával 10 év tapasztalattal fizet simán 7-800, xe még 900 nettókat is a MÁV ahol olyan tudás van.


Mi kocsirendezők, váltókezelők, kalauzok, meg kb 300 nettót se kapjuk meg.

ma 13:55
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonlo dilemmaban voltam, kereskedelemben dolgoztam egy boltban, jott hozzank egy velem egy idos irodista gyakornok a ceg kozpontjabol korbenezni. En galyaztam rengeteget, o meg a kenyelmes irodaban dolgozott. Ekkor szembesultem en is eloszor ezzel, hogy a kulonbseg mindossze egy diploma.

Visszamentem tanulni, ugyanigy penzugyet vegeztem.


Most en is jobb korulmenyek kozott dolgozom.

Nem tudom mennyire nehez a szolnoki suli, csak biztatni jottem. Nem volt konnyu a munkat osszeegyeztetni a sulival de megerte. :)

ma 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!