Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi kell ahhoz, hogy klímaszere...

Mi kell ahhoz, hogy klímaszerelő vállalkozó lehessek? Felszerelésnél tényleg kell egy villanyszerelő is a klímaszerelő mellé?

Figyelt kérdés
ma 12:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
10.: Pontosan! Éppen ezért is nem akarok alapozni a hozzád hasonlókra!!
ma 15:08
 12/18 anonim ***** válasza:
Rám nem is tudnál, nem vagyok klímaszerelő.
ma 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

szerintem annyi klímás van már mint égen a csillag, brutál drága szerszámok kellenek hozzá.


Ez hogy villanyász meg klímás együtt melózik csapatban szerintem csak nagyobb cégnél van. Te megmondod a tulajnak, hogy te kiépíted a klímát, ő meg keressen villanyszerelőt.

ma 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Te megmondod a tulajnak, hogy te kiépíted a klímát, ő meg keressen villanyszerelőt."

LoL, ilyen nincs.

ma 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

13.: [link]


Elnézést kérek, hogy blikk, de hátha van valóságalapja. Amilyen nyarunk volt, biztos sokan akarnak majd klímát. Ha tisztán nettó fél millát megkeresnék havonta (beleszámítva autó, szerszám amortizáció, stb.), már akkor nagyon boldog lennék. Egyébként a Budapestiek kijárnak vidéki munkákra, akár 150-200km-re is. Ez nem tudom, mennyire általános, de van rá példa. Gondolom azt jelzi, hogy a fővárosban túl sok a klímás.

ma 16:45
 16/18 anonim ***** válasza:

"Elnézést kérek, hogy blikk, de hátha van valóságalapja"

"Millió fölött keresnek a hazai szakik: már lottózniuk sem kell, olyan jól keresnek a munkájukkal"

Tutira van :D :D :D

ma 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

14, te sokat érthetsz hozzá, de én villanyszerelő vagyok, és rengetegszer van ilyen. Szerinted egy klímás kisvállalkozó fenn fog tartani egy villanyszerelőt maga mellett, ha esetleg ki kéne építeni valamit?


Vagy ajánl egy havert, vagy megmondja hogy kell villanyszerelő. Sokszor kell mérőhely bővítés is, amihez regisztrált szerelő kell.

ma 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

17.: Te amúgy mennyit keresel, ha szabad kérdezni?


Könnyebb a villanyszerelői pálya?


Amúgy hagyd rá. Lóf@szt nem fog érvelni úgysem, csak azért van itt, hogy tegye a megjegyzéseit.

ma 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!