Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hétvégi, illetve hétköznap 17...

Herkules55 kérdése:

Hétvégi, illetve hétköznap 17 óra utáni munkavégzés Budapesten témakörben. Van esetleg valami ötlet? Bármit meghallgatok.

Figyelt kérdés
40 éves vagyok. Bútorasztalos végzettségem van, gyakorlattal. Villanyszerelő végzettségem is van, de sajnos gyakorlat nélkül (minimális gyakorlatom van, ami önálló munkavégzéshez kevés, de segédként örömmel dolgozom. A szakma érdekelne nagyon). Jelenleg ügyintézői munkakörben dolgozom, van informatikai végzettségem is, de ebben csak Excel és Word használatában van tapasztalatom, sajnos nem merültem bele jobban. Nem találok megfelelő felületet beugrós, hétvégi vagy esti munkakörre. Segéd- és szakmunka is megfelelő lenne. Nem tudom, hol keressek ilyen munkalehetőséget, mert a Profession és hasonló oldalakon sajnos semmit sem találok. Köszönöm a válaszokat.

júl. 14. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem lennél életképtelen akkor ezek végzettségek felével simán tudnál egyéni vállalkozóként kedved szerint dolgozni bérkiegészítésnek ahogy az időd engedi.
júl. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!