Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka lenne jó nekem,...

Milyen munka lenne jó nekem, ha imádok és jól is tudok írni?

Figyelt kérdés
Régóta verseket és szövegeket írok. Sokan tanáraim és más emberek is megdícsértek már. Hajlandó lennék egy tanfolyamot is elvégezni vagy egy új szakmát kitanulni, hogy el tudjak ilyen területen helyezkedni és le tudjam cserélni jelenlegi állásom. 24/N

tegnap 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyári sori munka.
tegnap 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Awatpr0 válasza:

Regényírás érdekel?

Egyébként hasonló problémában szenvedek.

Azt tudom tanácsolni, hogy írj minél többet/add be az írásaidat mindig valahova. Legyen novella/regény bármi. Kell persze tehetség is hozzá, meg tanfolyamokon is lehet csiszolódni, a lényeg hogy ha ez az életcélod, kezdj el írni. Tanfolyamok is vannak egyébként igen, amik erről szólnak.

tegnap 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Író.
ma 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 IgaziÚriember ***** válasza:
32%
Semmi piaci értéke nincs annak hogy regényeket vagy verseket tudsz írni. Hobbinak jó de megélni nem fogsz belőle. Meki és a gyártósor mellett foglalkozhatsz vele ameddig érdekel.
ma 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyéb munka mellett is lehet csinálni, ne aggódj :)


Egyébként Facebookon valaki felhúzott erre egy komplett vállalkozást, és nem szívbajos.

Oké, verték már át, hogy mégsem utalták el, az összeget, de ritkán panaszkodik.


Viszont vállalkozónak születni kell :)

ma 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Copywriter, szellemiro
ma 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Marketing copywriter. Mondjuk ott nem verseket kell írni, hanem sales szövegeket, ami eléggé más skilleket kíván, de ha tényleg jó vagy az írásban, kis marketinges tudás felszedése után nem nehéz. Bár itt halkan megjegyzem, a legtöbben csak hiszik, hogy jól tudnak írni, mert a suliban a többinél jobbak voltak. Ha csak közepes szinten megy, az AI 1-2 éven belül úgyis levált.
ma 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is azt mondanám, hogy ha regényt szeretnél írni, akkor ez önmagában kevés, kell rendes munka, de ezt te sem vitatod, hiszen az volt a kérdésed, hogy milyen munkát.


Hát én olyasmit tanulnék, aminek két hét múlva is fontos lesz, és nem súlytalanodik el, ill. jelenleg nincs telítve. Adná pl. magát, hogy legyél tördelő, szerkesztő de azért szerintem elég sok ilyen van, és ezt szerintem nagyon hamar átveszi a mesterséges intelligencia.


Fordító, tolmács, rendezvényszervező, újságíró, grafikus... ezer ötletem lenne, de simán lehetsz szimpla eladó is, hogy ne egész életedben a képernyőt bámuld, ill. ülj, hanem legyen valami mozgásod is.

ma 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!