Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 1 napig nem lesz munkám,...

1 napig nem lesz munkám, munkaügyiben van teendőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tavaly regisztrált álláskereső lettem és lett egy éves szerződéssel munkám. Időközben elköltöztem és lesz új helyem de így lesz egy napom munkanélküliként. Érdemes bemennem a munkaügyibe? Hallottam olyat is hogy járna álláskeresési járadék is, tényleg így van? Elvileg a TB-re olyat mondtak nem baj 45 napig max, biztosított vagyok. Vagy hagyjam az egészet és nyugodtan mehetek az új helyemre? Köszi!:)

ma 02:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj az új helyedre.
ma 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát aludj rá egyet és menj az új helyre. 😁
ma 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd ráérsz bemenni munkanélkülibe az uj hely után ha nem jönne be.
ma 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra van lehetőséged, hogy regisztrálsz, és utána jelzed, hogy sikerült elhelyezkedned. Legalábbis ha a munkaidőd ezt nem akadályozza. Úgy a 3 havi munkanélküli 80%-át megkaphatnád egy összegben, igaz, akkor legközelebb járadékra csak akkor leszel jogosult, ha egy évig dolgoztál, különben bukod azt a rengeteg 20%-ot.
ma 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!