Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire éri meg olyan pályát...

Mennyire éri meg olyan pályát választani aminél van előrelépési lehetőség?

Figyelt kérdés

Jellemzően pozitívumként van feltüntetve az összes álláshirdetésben.


Eddig csak egy ilyen munkakörben dolgoztam és ott szinte kötelezően elvárták, hogy legyenek szakmai ambícióim és ezeket belátható időn belül valósítsam is meg. Persze a vállalat nem adott volna bele egy fillért sem, az összes támogatás csak annyi lett volna, hogy elengednek néhány órát a munkából ha épp vizsgára kell mennem.


Láttam azokat az embereket akiknek már megvannak azok a papírjai, amit tőlem is követeltek + már a cégnél is lehúztak 10-15 évet és sokan közülük nem is kerültek rangban feljebb.



tegnap 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket az előre lépési lehetőségeket írásba kell kérni.
tegnap 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak olyan pályát érdemes választani, ahol van előrelépési lehetőség. Ezer meg egy olyan ismerősöm van, aki nagyon jó a szakmájában, ambíciózus is, de ott szimplán nem értelmezhető az előrelépés. Amit meg én csinálok halálomig lépkedhetek felfelé több irányban is, csak rajtam múlik.
tegnap 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!