Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetek vadászpilóta?Tö...

Hogyan lehetek vadászpilóta?Többi lent.

Figyelt kérdés

Szia!

Egy jó ideje foglalkoztat a gondolat, hogy milyen szívesen lennék vadászpilóta. Mondjuk úgy hogy részben gyerekkori álom. A kérdésem leginkább arra irányulna, hogy egyrészt megéri-e szerinted (saját vélemény) anyagilag, erkölcsileg, karrier szempontból, illetve hogy mivel tudnám én a hétköznapokban növelni az esélyeimet arra, hogy ha odaérek, akkor megfeleljek. Kíváncsi vagyok a hivatás személyes vélemények, ismeretek szerinti előnyeire és hátrányaira is. Nem valószínű, hogy olvassa ezt akár egy vadászpilóta is, de ha mégis, vagy valakinek az ismeretségi körében akad ilyen személy, azok tapasztalatát szívesen venném.

Magamról annyit, hogy 16 éves aktív sportoló fiú vagyok, legjobb tudomásom szerint semmilyen egészségügyi problémám nincs, látásom tökéletes, családban nincs örökletes betegség ami kizáró ok lehetne. Mivel tudtommal 25 éves korig felsőfokú végzettséggel lehet jelentkezni, ezért vagy repülőmérnöki, vagy (honvéd/repülő)orvosi diploma után tervezem a jelentkezést, ha eljutok odáig 😊.

Köszönöm hogy elolvastad!



tegnap 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is menj el egy repülőorvosi vizsgálatra, addig ne is gondolkodj rajta.
tegnap 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esmire vadasznal? Ozre? Ahany gepje van nagyarorszagnak ...
ma 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!