Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen egy autókozmetikus munka?

Milyen egy autókozmetikus munka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Találtam egy álláshirdetést Ausztriában egy autókozmetikus cégnél. Mivel múlt héten veszítettem el az előző munkám így s.o.s keresgetésben vagyok. Az érdekelne, hogy mit csinál egy autókozmetikus(azon kívü, hogy mossa, takarítja az autót, polírozza).?

Hogy néz ki egy napja?

Egy nő is könnyen el tudja végezni?

Előző munkahelyemen kézbesítő voltam, szóval nem riadok meg a koszttól, fizikai munkától ott is vittem 32 kilós csomagokat a 3.-4.emeletre lift nélkül.

Köszönöm előre is a válaszokat.😊😊



szept. 26. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Polírozást csak a képzettebbek csinálnak, azt könnyű elrontani.


Egy normál autókozmetikus, porszívózik, kiszereli az ülést, tisztítja a kárpitot, kezeli a belsőt, kívülről waxol..stb

szept. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok ilyen car detailing, autókozmetikai videó van fent a tiktokon, nézd át őket.


Van aki szereti csinálni, van aki utálja, nagyon változó.

szept. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!