Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kis Postán,dolgozik valaki?Tap...

Kis Postán,dolgozik valaki?Tapasztalat?Értéksíteni nem kell,kis falu.Többi lent.

Figyelt kérdés
Csak délelött van nyitva,gyesre megy a csaj,engem hívtak helyette januártól,elküldenek egy pár napostanfolyamra elötte,és pár hétig tanulnék be,értéksítés nincs,csak alap szolgáltatások,a helyi faluházban van,mert megszünt a Posta.Érdekelne tapasztalat,bármi,így azért nem stresszes szerintem,sok rosszat hallok a Postáról,ezért tartok tőle.

#posta #Falun posta
ma 09:09
 1/4 anonim válasza:

Nálunk a Coopba helyezték be, annyit tudok, hogyha a nőnek dolgoznia kell, akkor csúnyán néz rám. (about you-s csomag, amit csak be kell scannelnie) 😂


Falun belül nem lesz túl kemény munkád, főleg a tanfolyammal mindent megmutatnak gondolom.

ma 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajjj:)))
ma 09:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Az hogy nem kell értékesíteni szerintem elég sok rosszat kivág a munkakörből. :)


Kicsi városban meg megszakadni sem kell, csak úgy számolj vele, hogy a fizu se lesz nagy szám.

ma 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jól gondold át, mert kifognak csinálni, a sok idióta a csekkjeivel, aztán kitalálják hogy nincs aki kivigye a leveleket így mehetsz majd te.

Barátnőmet egy kis településről ahol nyitva maradt a posta küldték át másik faluba ahol már zárva volt, onnan jártak át oda az emberek, és persze a küldeményeket is onnan vitték át autóval reggel a falu egyik középületébe ahol volt egy postapont csekkfeladásra és persze a kézbesítők is ott vették fel a munkát, volt kettő arra a falura ahol azért 6000 fő lakott és elég hosszú falu volt ráadásul. Amikor mindkettő kézbesítő lebetegedett, aki meg a ponton maradt őt átküldték másik faluba helyettesíteni így a barátnőmet küldték oda, mondták hogy 8-10 ig legyen ott, aztán szépen mehet és viheti ki a leveleket. Annyi könnyítést kapott hogy dobozos autóval mehetett és csak pár címre kellett elmennie így leparkolt valahol és gyalog letudta a környéket aztán ment tovább, de így is délután 5 ig csinálta úgy hogy 4 ig tartott a munkaideje és az az 1 óra ki sem lett neki fizetve, mondták hogy gyorsabban kellett volna csinálnia....

Ezek után adta be a felmondását, egyébként tudatosan akarták hogy önként menjen el mert akkor készültek leépíteni az állományt még jobban.

Már több ismerőstől hallottam hogy azokon a kis falvakban már csak az elsőbbségit viszik ki, meg amit nagyon muszáj, de a városi postások meg az MPL futárok csinálják, ami nem sürgős azért a falusiaknak el kell menniük a pontra, amiért nem mennek el időre azt mondjuk kiviszik de már olyanok szinte hogy fizetési határidő lejárt meg ilyenek. Baromi nagy bajok vannak. Hiába járnak be a nagy postára reklamálni, ott annyit mondanak hogy nem tudnak mit tenni, panaszt a posta.hu-n tegyenek, de egy 80 éves mamának hiába mondják azt se tudja mi az, és ez a probléma hogy még panaszt sem tehetnek.

ma 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!